Wyszukiwałeś:

thule

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: thule

Spróbuj też wyszukać: atera łańcuchy śniegowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Zimowa wersja Liany

Od października br. Suzuki Motor Poland wprowadził do sprzedaży, podobnie jakod września w przypadku Ignisa, limitowaną wersję Snow White modelu SuzukiLiana.

 

Drzwi otwarte w Suzuki

W najbliższy weekend (15-16 października) Suzuki zaprasza do swoich salonówna Drzwi Otwarte. Będzie można m.in. zobaczyć dwa modele Suzuki Ignis iSuzuki Liana w limitowanej serii Snow White.

 

PIM i poddostawcy w warszawskich zakładach grupy FSO

Już po raz kolejny, w dniach 28-29 marca br. w Warszawie, Polska IzbaMotoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członków Izby orazfirm zaprzyjaźnionych. Tym razem uczestnicy zwiedzili zakłady FSO i ZZM Koramnależące do grupy FSO.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Sapa przejmuje od Thule dwa zakłady

Grupa Thule podjęła decyzję o przekazaniu Grupie Sapa produkcjizintegrowanych relingów dachowych przeznaczonych dla przemysłusamochodowego. Na tej podstawie przekazane zostaną dwa zakłady produkcyjne,zespoły sprzedaży oraz działy projektowo-konstrukcyjne w Polsce i w WielkiejBrytanii. Termin realizacji tego przedsięwzięcia przypada na październik 2010r.

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Producenci boksów dachowych oszukują na pojemności

Niemiecki automobilklub ADAC w swoim najnowszym teście bagażnikówdachowych odnotował znaczące uchybienia w kwestii bezpieczeństwa. Testerzymają także zarzuty do producentów dotyczące wprowadzaniakonsumentów w błąd.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

Wątek na forum: Test bagażników dachowych - ADAC 2011

Nie pokazali na filmie ( ADAC ) pełnego testu zderzeniowego...n http://tv.oeamtc.at/themen/produkt-tests/crashtest-dachboxen-2011-thule-dynamic-800.htmln Tutaj widać jak zwycięzca testu nie do końca radzi sobie z Crash Test - tzn nie spada, nie wypada sprzęt, ale... pęka. ~ar...

 

Wątek na forum: Opel Insignia - bagażnik

Szukam odpowiedniego bagażnika pod moje auto - chodzi o wyjazd wakacyjny, jedziemy własnym autem, w życiu nie pomieścimy się w samym kufrze. Chcemy bagażnik na dach. Teraz pytanie - czego potrzebuję, jakieś marki i na jakie koszty się szykować? palmer

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018