Wyszukiwałeś:

toczenie

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toczenie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

"Żelazny" logotyp Volvo

Znany na całym świecie symbol Volvo, którym koncern posługuje się od niemal80 lat, został odświeżony. Przez lata zajmował on miejsce na chłodnicachwszystkich samochodów tej marki. Od teraz będzie widoczny dosłowniewszędzie.

 

Nowy Seat Ibiza jesienią w Polsce

Wczoraj odbyła się pierwsza oficjalna statyczna prezentacja nowego SeataIbiza. Nowy SEAT Ibiza jest pierwszym modelem Grupy Volkswagena zbudowanym napremierowej platformie opracowanej specjalnie dla segmentu supermini. W Polsceauto pojawi się w sprzedaży wczesną jesienią.

 

Łożyska koła

Część w kształcie pierścienia połączona z piastą koła.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Mitsumaniaki w Wilkasach

Już po raz ósmy na corocznym Zlocie Mitsumaniaków spotkają sięmiłośnicy samochodów marki Mitsubishi. Spotkanie odbędzie się w wostatni weekend sierpnia (27-29.08.10) na terenie malowniczo położonej wioskiturystycznej w mazurskich Wilkasach.

 

Nowe opony klasy Premium

Bridgestone zaprezentował ostatnio swoje nowe opony, które mająwyróżniać się spełnieniem wszelakich dobrych cech, jakimi mawykazywać się dobre ogumienie.

 

Tarcze hamulcowe: kiedy toczyć, a kiedy wymieniać?

Wymiana tarcz hamulcowych na nowe potrafi drogo kosztować. W wielu przypadkachokazuje się jednak, że taki zabieg nie jest wcale konieczny. Wystarczyskorzystać z usług specjalistów i zużyte elementy hamulcowe poddaćprzetoczeniu. Na takim serwisie można zaoszczędzić nawet do 60% ceny, jakątrzeba zapłacić za nowe tarcze.

 

Żeglowanie na... kołach

"Żeglowanie" z pozoru kojarzy się z zupełnie inną dziedziną niżmotoryzacja. Tymczasem pojęcie to, staje się coraz modniejsze wśródproducentów i kierowców, którzy przykładają większąuwagę do ekonomicznej jazdy.

 

Lexus GS 450h: Hybrydy mają sens!

Testując już kilkakrotnie różne modele z napędem hybrydowym, zakażdym razem w mojej głowie pojawiały się liczne wątpliwości, co do ichsensowności. A to spalanie wcale nie takie małe. A to przeciętne osiągi. Ato ograniczona funkcjonalność. Po ostatnim teście znalazłem chyba optymalne,na dziś, rozwiązanie w segmencie pojazdów hybrydowych. Nazywa sięLexus GS 450h.

 

Hybrydowa Jetta

Volkswagen zamierza na poważnie dołączyć do grona koncernów,które rywalizują o klienta, chcącego żyć w zgodzie z ekologią. Nawystawie w Los Angeles zadebiutowała właśnie hybrydowa wersja VolkswagenaJetta, która na europejskim rynku pojawi się w pierwszych miesiącachnadchodzącego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019