Wyszukiwałeś:

top X

motors X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: top motors

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

„Polska” Astra lepsza od Samochodu Roku

Jak można się było spodziewać, z mocnym akcentem pojawiła się na rynkunajnowsza, czwarta już generacja Opla Astry. Na „dzień dobry”Astra IV zajęła pierwsze miejsce w rankingu Top Ten mojeauto.pl dystansującdotychczasowego lidera oraz świeżo upieczonego zdobywcę tytułu Car of theYear 2010.

 

Lista największych polskich dealerów samochodów

Ogłoszono po raz trzeci listę największych polskich grup dealerskich idealerów samochodów TOP 50. Na pierwszym miejscu znalazła sięPolska Grupa Dealerów, która w ubiegłym roku sprzedała łącznie10545 samochodów.

 

Szóstka Astry

Pierwszy kwartał roku minął pod znakiem dominacji Opla Astry. Równieżi drugi rozpoczął się bardzo dobrze dla tego kompaktowego modelu,który łącznie już szósty miesiąc z rzędu zajął pierwszemiejsce w rankingu najbardziej popularnych aut Top Ten w mojeauto.pl.

 

Octavia przegania Astrę

Po sześciu miesiącach dominacji Opla Astry w miesięcznych rankingach Top Tenmojeauto.pl przyszła w końcu pora na zmianę na pozycji lidera. PogromcąAstry okazała się Skoda Octavia, jednak ścisk w czołówce zapowiadakolejne emocje w następnych miesiącach.

 

Lista zwycięzców "Top Safety Pick 2011"

IIHS (Insurance Institute For Highway Safety) ogłosił właśnie listę 66zwycięzców "Top Safety Pick" na 2011 rok.

 

Tesla pozywa Top Gear

Firma Tesla Motors ogłosiła, że pozywa producentów programu Top Gearza pomówienia i rozpowszechnianie szkodliwych dla firmy informacji.

 

Kolejny airbag dla naszego bezpieczeństwa

Już wkrótce o nasze bezpieczeństwo dbać będzie jeszcze jedna poduszkapowietrzna. General Motors w trzech swoich modelach - Buick Enclave, GMC Acadiai Chevrolet Traverse - wprowadził kolejny rodzaj poduszki powietrznej.Centralnie umieszczona ma chronić kierowcę i przedniego pasażera podczaszderzeń bocznych.

 

Kia Rio i Chevrolet Cruze idealne auta dla Polaka?

Choć pierwsza czwórka najbardziej popularnych modeli rankingu Top Tenmojeauto.pl nie zmieniła się, to jednak w październiku ogromny wzrostzainteresowania zanotowały Chevrolet Cruze i, przede wszystkim, Kia Rio.Czyżby były to kolejne dwa modele, które idealnie dopasowały się dogustów polskich kierowców?

 

Triumfalny atak Opla

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Po kilku miesiącach dominacji Kii i DaciiDuster na czoło rankingu Top Ten mojeauto.pl wdarł się Opel Astra. To jednaknie koniec zaskoczenia, bowiem jeszcze większym przebojem października byławans na drugą lokatę Opla Insigni. I to aż o 29 pozycji.

 

Top 10: Najbardziej kontrowersyjne stylistycznie samochody

Chęć wyróżnienia się z tłumu powoduje, że często wybieramyróżne produkty o dość kontrowersyjnym designie. Tak jest też zsamochodami, pośród których można znaleźć wiele nudnych czyprzeciętnych stylistycznie, ale i takich, których wygląd budziniezwykle dużo kontrowersji. Przedstawiamy nasz redakcyjny Top 10 najbardziejkontrowersyjnych samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "top motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019