Wyszukiwałeś:

tor X

Poznan X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor Poznan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Poznań: Winogrady do przebudowy

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacjiprzebudowy ulicy Winogrady na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Szelągowskiejw Poznaniu.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

POZnań Gran Turismo Polonia 2009

Po raz kolejny do Poznania zjechały najszybsze, najrzadsze i…najdroższe samochody z całego świata. Wszystko po to, by w dniach 28 czerwca– 1 lipca 2009 wziąć w udział w organizowanym w stolicy Wielkopolski:POZnań Gran Turismo Polonia 2009.

 

Kubica na torze Poznań

Przedstawiciel Renault F1 Team odwiedził Tor Poznań, aby przyjrzeć się przygotowaniom do N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW. Już teraz wiadomo, że 17 lipcabr. Robert Kubica poprowadzi na Torze Poznań nie tylko bolid F1. Zasiądzietakże za kierownicą Renault Megane Trophy o mocy 360 KM.

 

Wątek na forum: Tor Poznań Track Day

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności...

 

Nadchodzi kolejny sezon Volkswagen Golf Cup

24 kwietnia na niemieckim torze Oschersleben rozegrana zostanie pierwsza z 6rund tegorocznego Volkswagen Golf  Cup. W stawce zobaczymy 24kierowców z dziesięciu krajów.

 
 

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Tor Poznań: Rozważą alternatywną lokalizacjęPo ostatnich wyborachsamorządowych Tor Poznań stał się kością niezgody, a jego przyszłośćstała i wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście pojawiłosię światełko w tunelu - Miasto Poznań i Automobilkub Wielkopolskiosiągnęły porozumienie dające duża nadzieję dla tego obiektu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018