Wyszukiwałeś:

tor X

kartingowy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor kartingowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

Największy tor kartingowy w Polsce oficjalnie otwarty

W sobotę 6 marca miało miejsce oficjalne otwarcie największego w Polsce ijednego z największych w Europie halowych torów kartingowych. RacingCenter mieszczący się w Warszawie, przy ul. Modularnej 3a, ma byćnajwiększą w stolicy i kraju frajdą dla pasjonatów wyścigówgokartowych.

 

Wyścig gokartów na ulicach Warszamy

 

Warszawiacy mieli przyjemność obejrzeć wyścig gokartów w ramach projektu Red Bull As w Karcie. Poza wyścigiem małych bolidów odbył się pokaz bolidu F1 za kierownicą , którego siedział sam Mark Webber - mojeauto.tv

 

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będziemiała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych orazwyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcyvs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorskihalowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

 

Gokarty ? naturalny początek motoryzacyjnej pasji!

Karting staje się coraz bardziej popularnym sportem. Kształtuje właściwezachowania kierowców i jest kuźnią talentów przyszłychmistrzów Formuły 1. Dodatkowo, umiejętności zdobyte podczas zabawy natorze przekładają się później na bezpieczną jazdę samochodem.

 

Porsche Cayman GTS na torze kartingowym

 

Porsche nowego Caymana GTS zabrało na tor kartingowy we Włoszech by tam pokazać co potrafi najnowszy mały diabeł ze Stuttgartu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor kartingowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019