Wyszukiwałeś:

tornado

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tornado

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Lamborghini kontra myśliwiec

W zeszłym tygodniu ultra-szybkie i niesamowicie drogie Lamborghini Reventonzostało poddane niecodziennemu testowi. Na lotnisku wojskowym w Brescii autokonkurowało pod względem przyspieszenia z... myśliwcem Tornado.

 

Jakie opony letnie warto wybrać? (185/65 R15 H)

Choć zima jeszcze nie odpuściła, to już powoli widać oznaki nadchodzącejwiosny. A to oznacza, że już wkrótce właścicieli samochodówczeka ponowna wymiana opon z zimowych na letnie. Jeśli stoisz przedkoniecznością nabycia nowego kompletu, to zanim wybierzesz konkretny model,sprawdź, który warto, a od którego musisz trzymać się z daleka.Oto wyniki testów opon o rozmiarze 185/65 R15 H przeprowadzonych przezADAC.

 
 

Szalone Cayenne od Gemballa

Firma Gemballa, znana z tuningowania samochodów marki Porsche pokazałpierwszy projekt po zaginięciu właściciela firmy, Uwe Gemballa. Tym razem nawarsztat trafiło Cayenne.

 
 

Tornado wstrzymało produkcję

Tornado, które nawiedziło amerykańskie stany Alabama, Georgia iTennessee, skutkuje zatrzymaniem produkcji w fabrykach Mercedesa i Toyoty wAlabamie.

 

Gemballa się odradza

Praktycznie każdy producent aut ma swojego tunera, który poprawia samochody i wypuszcza limitowane edycje aut dostępnych w salonach. Nie inaczejjest z markami produkującymi auta luksusowe czy też sportowe. Większośćmodeli Porsche to auta pożądane i kultowe. Przebijają je tylko wersjespecjalne lub te z dopiskiem Gemballa.

 

Volkswagen Golf GTI w kolejnym wcieleniu

Targi motoryzacyjne jeszcze przez kilka dni będą otwarte dla chcących zobaczyć najnowsze modele czołowych producentów aut. Volkswagen obok Golfa 7 prezentuje koncepcyjną wersję najnowszego hot hatcha.

 

Volkswagen Beetle: Uciekinier z ula

Niektórzy z Was mogą tego nie wiedzieć, ale dziś wystartowały targi motoryzacyjne w Chicago. Impreza niewielkiej rangi, ale na niej pojawiają sięrównież ciekawe samochody. Jednym z nich jest Volkswagen Beetle GSR.

 

Nadjeżdża Octavia kombi

Choć nowa generacja Skody Octavii jeszcze na dobre nie zadomowiła się napolskim rynku, czeska marka już atakuje nas odmianą kombi swojego bestsellera.Trzecia generacja Octavii kombi zadebiutuje już w marcu na wystawie w Genewie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019