Wyszukiwałeś:

touring

. Znaleziono 202 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: touring

Spróbuj też wyszukać: auris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 202 wszystkich):

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

Nowa gama silników BMW 3 Touring

Już wkrótce BMW rozszerzy gamę silników dla serii 3 Touring. Nowe,4-cylindrowe jednostki pojawią się w modelach 318i i 318d w marcu 2006 roku.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

BMW M5 Touring: Szybki przyjaciel rodziny

Przy okazji re-stylizacji Serii 5, BMW postanowiło wprowadzić do swojej ofertyusportowioną wersję tego modelu o nazwie M5. 507 koni mechanicznych w kombi -to nowy wymiar rodzinnego samochodu w ujęciu bawarskiego producenta.

 

BMW seria 5 Touring

Krótko po premierze najnowszej generacji BMW serii 5 niemiecki koncernzaprezentuje także wersję kombi tego modelu. BMW seria 5 Touring po razpierwszy zostanie publicznie pokazana podczas kwietniowych targówmotoryzacyjnych AMI w Lipsku.

 

Scania Touring w polskiej prezydencji w UE

Dnia 8 czerwca miało miejsce uroczyste przekazanie 6 autobusów ScaniaTouring, które będą obsługiwały polską prezydencję w UniiEuropejskiej. Polska prezydencja rozpocznie się w dniu 1 lipca i potrwa sześćmiesięcy.

 

Scania Touring dla PKS Polonus S.A.

Dnia 06 marca 2012 roku w oddziale Scania Warszawa w Słupnie nastąpiłouroczyste przekazanie kluczyków do pięciu autobusów ScaniaTouring. Autobusy zostały przekazane przez nowego Dyrektora Generalnego ScaniaPolska S.A. Kjella Örtengrena na ręce Prezesa Zarządu firmy PKS PolonusS.A. Piotra Grzegorczyka.

 

Auris kombi o 3 tysięcy droższy od hatchbacka

Znamy już ceny Aurisa Touring Sports, czyli wydłużonej wersji kompaktowejToyoty. Na polskim rynku model ten, napędzany podstawowym, 99-konnym silnikiembenzynowym, będzie dostępny w cenie od 62.900 zł, co oznacza, że względemtradycyjnej odmiany trzeba będzie wyłożyć dodatkowo 3 tys. zł.

 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Toyota Corolla Touring Sports

Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany nasalonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej zoferty Toyocie Avensis.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019