Wyszukiwałeś:

toyota X

auris X

test X

auris X

hybrid X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota auris test auris hybrid

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalnewersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć nastoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 
 

Nieoczekiwana zmiana miejsc - Skoda nie jest już liderem

Ani Skoda Octavia, ani też Skoda Fabia, a Toyota Auris okazała sięnajchętniej kupowanym przez Polaków modelem w marcu. Ścisk wczołówce był taki, że na podium nie znalazł się ani jeden modelczeskiej marki. Na pocieszenie Skodzie pozostała pozycja najchętniej kupowanejmarki nad Wisłą.

 

Hybrydowy Auris jeszcze bardziej ekologiczny

Dostępna na rynku od krótkiego czasu Toyota Auris w wersji hybrydowej tojeden z najbardziej ekologicznych modeli w segmencie kompaktów. EmisjaCO2 tego modelu wynosi zaledwie 84 g CO2/km.

 

Toyota Corolla gotowa na podbój Polski

Wprawdzie po wprowadzeniu do oferty modelu Auris, rola Corolli, zwłaszcza naeuropejskim rynku, nieco się zmarginalizowała, to jednak 47-letnia historiatego kompaktowego modelu każe stawiać go cały czas wśródjeżdżących legend motoryzacji. Na polskim rynku już w lipcu pojawi sięjedenasta generacja Toyoty Corolli.

 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota auris test auris hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018