Wyszukiwałeś:

toyota X

auris X

. Znaleziono 421 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota auris

Spróbuj też wyszukać: Honda Civic toyota auris test toyota auris używane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 421 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Auris

Wprowadzenie do sprzedaży Aurisa stanowi niemałą rewolucję w gamie największego japońskiego producenta motoryzacyjnego. Toyota Auris jest bowiem następcą dziewięciu już generacji niezwykle popularnej, z czterdziestoletnim stażem, Toyoty Corolli, która, co ciekawe, będzie sprzedawana jeszcze pod t...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Toyota Auris z silnikiem V6!

Toyota Blade Master G - to nowy wariant modelu Auris, który niebawem pojawisię w sprzedaży na rynku japońskim. Co jest w nim szczególnego? Silnik V6 omocy 276 koni mechanicznych, który pochodzi od Lexusa IS 350.

 

Będzie hybrydowy Auris

Walka na hybrydy wydaje się nabierać tempa. Dotychczasowy lider tego segmentu- Toyota, nie zamierza czekać aż konkurencja zbliży się na niebezpiecznąodległość. Już w przyszłym roku do boju o utrzymanie pozycji lidera wyruszyToyota Auris wyposażona w silnik hybrydowy.

 

Toyota Auris 2010: Ewolucyjne zmiany

Toyota Auris zadebiutowała na europejskim rynku jako zupełnie nowy model w2007 roku, zastępując utytułowaną Corollę w wersji hatchback. Po trzechlatach rynkowej aktywności przyszedł czas na małe zmiany. Nowa Toyota Auris zpewnością nie jest rewolucją. Japońscy konstruktorzy wyraźnie słuchaliuwag klientów i wdrożyli w życie kilka ulepszeń.

 

Hybrydowy Auris "Samochodem przyszłości"

Toyota Auris Hybrid uznana została "Samochodem przyszłości" przezniemiecki automobilklub ADAC. To najnowsza kategoria w dorocznie przyznawanychnagrodach "Gelber Engel" (Żółty Anioł) za wyjątkoweosiągnięcia producentów samochodów.

 

Toyota Auris HSD: Ekologia kontra rozsądek

Toyota to pierwsza marka w Polsce jeżeli chodzi o popularyzowanie rozwiązańekologicznych w naszym kraju. Zaczęło się dawno temu od Priusa,którego Polacy bali się kupować. Niedawno do ekofloty w gamie modelowejjapońskiego producenta dołączył hybrydowy Auris. Czy popularny modelzawojuje w rankingach?

 

Auris kombi nadjeżdża

Po latach nieobecności w klasie kompaktowych kombi Toyota powraca do tegosegmentu rynkowego. Auris Touring Sports zadebiutuje na wystawie w Genewie, zaśna polskie drogi wyjedzie w drugiej połowie roku.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 

Wątek na forum: Zmodernizowana Toyota Auris na wystawie genewskiej

Myślałem, że toyota już niczym nie zaskoczy a jednak nowy auris jest bardzo przyjemny. zobaczymy jak opinie innych ale moim zdaniem jest w porządku. ~kornelius

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota auris".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019