Wyszukiwałeś:

toyota X

corolla X

auris X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota corolla auris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Corolla

Toyota Corolla to jeden z najpopularniejszych modeli w historii japońskiego koncernu w Europie. Toyota Corolla swój debiut rynkowy miała w 1966 roku. Jednak od 2007 r., kiedy to po premierze w Helsinkach pojawiła się dziesiąta generacja tego modelu, nazwa Corolla dotyczy tylko i wyłącznie wersji ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Auris: Nowe wcielenie Toyoty

Właśnie dzisiaj japoński producent znanych i cenionych na całym świeciesamochodów wprowadził do swojego zestawienia nowy model, którego zadaniembędzie odgrywać kluczową rolę w ekspansjonistycznych zapędach marki Toyotana rynku europejskim. Nowy Auris ma poważnie zwiększyć udziały swojegoproducenta w ciasnym już segmencie C.

 

Toyota Corolla pozostaje

Choć wydawało się, iż o nazwie Corolla przyjdzie nam powoli zapomnieć, tojednak japoński koncern nie zamierza z niej całkowicie rezygnować.

 

Europejska premiera legendy

Trwające obecnie targi motoryzacyjne w Helsinkach były okazją do pierwszejoficjalnej prezentacji samochodu, który ma prawie tak samo długą historięjak jego producent. Miejsce premiery nie jest przypadkowe, bowiem to właśnie w1967 roku Finlandia była krajem, gdzie trafiły jedne z pierwszych egzemplarzymodelu Toyota Corolla przeznaczone dla Europy.

 

Toyota Corolla sedan - pierwsza jazda

Dostępna w sprzedaży od kilku tygodni dziesiąta już generacja ToyotyCorolli, tylko w wersji sedan, sprzedaje się ponoć niczym świeże bułeczki.Postanowiliśmy sprawdzić, czym tak przyciąga nowa Corolla.

 

Toyota Corolla gotowa na podbój Polski

Wprawdzie po wprowadzeniu do oferty modelu Auris, rola Corolli, zwłaszcza naeuropejskim rynku, nieco się zmarginalizowała, to jednak 47-letnia historiatego kompaktowego modelu każe stawiać go cały czas wśródjeżdżących legend motoryzacji. Na polskim rynku już w lipcu pojawi sięjedenasta generacja Toyoty Corolli.

 

Toyota Corolla: Legenda wcale nie powraca

Według Toyoty na rynek powróciła legenda. Śmiem w to wątpić, gdyż Corolla, do której ja mam sentyment i określiłbym mianem legendarnej to ta generacja mająca swój odpowiednik w rajdowych mistrzostwach świata. Teraz Corolla to sedan, który stara się nie być nudny, ale niezamierza też próbować swoich sił w sporcie.

 

Toyota: 40 milionów Corolli

Toyota chwali się, że łączna światowa sprzedaż modelu Corolla w lipcuprzekroczyła 40 milionów egzemplarzy osiągając 40,01 mln sztuk.Największy konkurent, VolkswagenGolf, ostatnio przekroczył dopiero liczbę 30mln sprzedanych aut.

 

Toyota Corolla Touring Sports

Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany nasalonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej zoferty Toyocie Avensis.

 

Nowa Toyota Corolla ? znamy ceny

Nowa generacja Toyoty Corolli wchodzi do salonów. Znamy już ceny japońskiego kompaktu. Przy tej okazji Toyota obniża ceny obecnego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota corolla auris".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018