Wyszukiwałeś:

toyota X

dacia X

iq X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota dacia iq

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Dacia Rondo jak Toyota iQ

Po lukratywnym Astonie Martinie również niskobudżetowa Dacia rzekomozastanawia się nad wprowadzeniem małego, miejskiego modelu do złudzeniaprzypominającego Toyotę iQ. W rumuńskich mediach już pojawiły się pierwszewizualizacje samochodu - Dacii Rondo.

 

Dacia w ofensywie, teraz czas na SUVa

Kilka dni temu motoryzacyjny świat obiegły pierwsze informacje na tematmikroskopijnej Dacii Rondo, mogącej być w przyszłości niskobudżetowymkonkurentem dla takich aut jak Toyota iQ czy Smart Fortwo. Teraz do sieciwyciekły szpiegowskie zdjęcia pierwszego SUVa "made by Romania",który mógłby rywalizować na rynku ze Skodą Yeti.

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Który hamuje lepiej?

Przy zakupie samochodu rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy nasz nowynabytek wyposażony jest w skuteczny układ hamulcowy. Częściej interesuje naswyposażenie dodatkowe, parametry silnika czy spalanie. A przecież hamowanie tojeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo wtrakcie jazdy.

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota dacia iq".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018