Wyszukiwałeś:

toyota X

prius X

test X

prius X

plug-in X

. Znaleziono 7 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota prius test prius plug-in

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalnewersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć nastoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

 

Prius Plug-in na testach

Z końcem kwietnia rozpoczął się, zakrojony na szeroką skalę, programtestów doładowywanej z gniazdka Toyoty Prius (typu Plug-in). Na drogiwyjedzie 100 takich aut.

 

Hybryda w służbie wrocławskiej Straży Miejskiej

Toyota Prius będzie kolejnym, po Mitsubishi i-MieVie, ekologicznym samochodempatrolowym we flocie pojazdów Straży Miejskiej we Wrocławiu.

 

Toyota Prius schudnie

Pojawiły się nowe informacje dotyczące przyszłej generacji Toyoty Prius, która ma zadebiutować w okolicach roku 2015. Inżynierowie odchudzą nadchodzącą generację Priusa.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: Toyota Prius Plugin

Wersja Priusa Plug in to jest najlepsza opcja. Jezdziłem tym samochodem w ramach testów i dealera. Akumulator rzecywiście wystarcza nawet na 25km a to już w mieście dużo (ja dziennie nie robie nawet tyle po mieście). Samochód jest w środku przestronny i dobrze wykonany.Na mnie zrobił dobre wrażen...

 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018