Wyszukiwałeś:

toyota X

yaris X

. Znaleziono 639 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota yaris

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris wymiary toyota yaris automat toyota yaris spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 639 wszystkich):

Toyota Yaris: Bestseller 2?

O historii pierwszej generacji Toyoty Yaris na polskim rynku można powiedziećtylko tyle: sukces! Mały, japoński "mieszczuch" od momentu debiutuna naszych drogach zrobił niemałą furorę rozchodząc się wśródpolskich klientów jak ciepłe bułeczki. A jak z udźwignięciem tejpopularności poradzi sobie nowa generacja Yarisa?

 

Toyota Yaris: Znana i lubiana

Pierwsza generacja małej Toyoty Yaris odniosła duży sukces, zarównojako auto nowe, jak i używane. Bardzo podobnie jest z jej kontynuacją.Aktualnie sprzedawana, druga odsłona Yarisa cały czas zajmuje topowe miejsca wrankingach sprzedaży. Czym potrafi urzec popularna wersja z silnikiem 1,3?Sprawdziliśmy to.

 

Toyota Yaris: Małe nie musi być piękne

Toyota Yaris nie należy do tych aut, które kupuje się oczami. Nic ztych rzeczy. Gdyby bowiem tak było, należało by sądzić, iż naprawdę sporegrono kierowców, którzy wybrali właśnie ten model, ma poważnewady wzroku. Prawdziwe zalety Yarisa są bowiem ukryte i to wcale nie jakośgłęboko, wystarczy tylko krótkie zapoznanie, by wyszły one na jaw.

 

Toyota Yaris: VIDEO-TEST

W naszym najnowszym teście video Toyota Yaris, czyli jeden znajpopularniejszych modeli nie tylko w segmencie B. Na polskim rynkuzadebiutowała właśnie trzecia generacja małego japońskiego bestsellera. Czyi to wcielenie Yarisa podbije serca kierowców nad Wisłą?

 

Toyota Yaris Hybrid - pierwsza jazda

Jeśli chodzi o samochody z napędem hybrydowym to spośród wszystkichproducentów Toyota posiada największe doświadczenie w tej kwestii. Nadrogach całego świata jeździ już ponad 4 miliony, a teraz dołączy do nichnajmniejszy model, czyli Toyota Yaris Hybrid.

 

Toyota Yaris (facelifting) - dane techniczne

Toyota Yaris po liftingu to 1000 nowych podzespołów oraz 85 mln euro,które japoński producent zainwestował w modyfikacje Yarisa. Po zmianachfirma ujednoliciła wygląd wersji hybrydowej z autami napędzanymi przezkonwencjonalne jednostki napędowe.

 

Czy warto kupić: Toyota Yaris II (2005-2011)

Może nie jest najlepszych maluchem, jaki w bieżącym stuleciu pojawił się naeuropejskim rynku, ale ma sporo zalet, dzięki którym sprzedaje sięnaprawdę bardzo dobrze. Toyota Yaris drugiej generacji, głównie z uwagina niewielkie koszty eksploatacji i niską usterkowość, cieszy się dziśtakże sporym wzięciem na rynku wtórnym.

 

Nowa Toyota Yaris. Czwarta generacja hitu

Nowa Toyota Yaris ujrzała światło dzienne. Auto otrzyma najnowszy napęd hybrydowy czwartej generacji, ale w sprzedaży pojawi się dopiero za rok.

 

Toyota Yaris Cross. Hybrydowy SUV 4x4

Toyota Yaris Cross zadebiutowała dziś, podczas konferencji prowadzonej zapośrednictwem internetu. Auto na bazie modelu Yaris ma stylistykę à laRAV4.

 

Toyota Yaris ? debiut czwartej generacji

Toyota Yaris czwartej generacji wchodzi na rynek. Ma subkompaktowe proporcje inajlepszy w klasie promień skrętu, a wnętrze jest przestronne jak na tęklasę aut. Co jeszcze oferuje Yaris?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota yaris".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023