Wyszukiwałeś:

toyota

. Znaleziono 4578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris toyota corolla toyota avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4578 wszystkich):

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

Toyota ceniona wśród studentów

Trzeci raz z rzędu Toyota została wybrana przez polskich studentów jakojeden z najbardziej pożądanych pracodawców. Koncern Toyota zająłdrugie miejsce w kategorii „inżynieria” tuż za firmą Skanska.

 

Pierwszy w historii Polak pokieruje Toyotą

Już od 1 stycznia 2012 roku zajdą zmiany na kierowniczych stanowiskach wToyota Motor Poland. Po raz pierwszy w historii polskiego oddziału japońskiejmarki na jego czele stanie Polak.

 

Toyota GT86: Lepsza niż kofeina o poranku

Gdy Toyota po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała GT86 w mojej głowiezrodziło się pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Kiedy z kolei okazało się,że dane będzie mi obcować z tym autem przez tydzień, przestraszyłem się rozczarowania.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Toyota wraca na tron

Toyota przezwyciężyła kłopoty związane z czasowym wstrzymaniem produkcjiwynikającym z katastrof naturalnych a także z milionowymi akcjami nawrotowymii po roku przerwy ponownie zasiadła na tronie globalnego lidera sprzedażysamochodów.

 

Toyota powraca do WRC!

Naszym zdaniem to najważniejsza informacja dzisiejszego dnia, zwłaszcza dlafanów rajdów samochodowych. Panie i Panowie, chłopcy idziewczęta! Toyota powraca do Rajdowych Mistrzostw Świata WRC! Dziśpojawiła się oficjalna informacja.

 

10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense

Toyota sprzedała już 10 milionów samochodów, wyposażonych wpakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.

 

Toyota pokaże w Goodwood trzy wersje Supry

Na tegorocznej edycji Goodwood Festival od Speed Toyota pokaże model GR Supra wtrzech odmianach.

 

Rajdowa Toyota Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż

Carlos Sainz to dwukrotny rajdowy mistrz i czterokrotny wicemistrz świata orazdwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar. Teraz na sprzedaż jest jego rajdowa ToyotaCelica GT4.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019