Wyszukiwałeś:

toyota

. Znaleziono 4653 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris toyota corolla toyota avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4653 wszystkich):

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

Pierwszy w historii Polak pokieruje Toyotą

Już od 1 stycznia 2012 roku zajdą zmiany na kierowniczych stanowiskach wToyota Motor Poland. Po raz pierwszy w historii polskiego oddziału japońskiejmarki na jego czele stanie Polak.

 

Toyota wraca na tron

Toyota przezwyciężyła kłopoty związane z czasowym wstrzymaniem produkcjiwynikającym z katastrof naturalnych a także z milionowymi akcjami nawrotowymii po roku przerwy ponownie zasiadła na tronie globalnego lidera sprzedażysamochodów.

 

10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense

Toyota sprzedała już 10 milionów samochodów, wyposażonych wpakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.

 

Rajdowa Toyota Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż

Carlos Sainz to dwukrotny rajdowy mistrz i czterokrotny wicemistrz świata orazdwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar. Teraz na sprzedaż jest jego rajdowa ToyotaCelica GT4.

 

Nowa Toyota Yaris. Czwarta generacja hitu

Nowa Toyota Yaris ujrzała światło dzienne. Auto otrzyma najnowszy napęd hybrydowy czwartej generacji, ale w sprzedaży pojawi się dopiero za rok.

 

Nowa Toyota GT86 - co już wiemy?

Toyota od kilku lat mocno inwestuje w projekty sportowe, w tym sportowe modele.Zaczęło się od Toyoty GT86, która niebawem doczeka się następcy.

 

Toyota GR Yaris - tajemnice hot-hatcha

Toyota GR Yaris jest samochodem jedynym w swoim rodzaju, a na pewno w swojejklasie. Jakie sekrety kryje w sobie drogowe auto, które jest bazą dlanastępnej rajdówki WRC Toyoty?

 

Toyota Proace City hitem w Polsce

Toyota Motor Poland osiągnęła najlepszy wynik sprzedaży kompaktowego vanaProace City spośród wszystkich europejskich oddziałów marki.

 

Toyota GR Yaris ? premiera nowego sportowego modelu

Toyota GR Yaris to wyjątkowy model rasowego trzydrzwiowego samochodu segmentuB, nazywanego nie bez powodu królem hot-hatchy w swojej klasie. NAwetjego silnik to najmocniejsza tego typu konstrukcja na rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022