Wyszukiwałeś:

toyota

. Znaleziono 4543 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris toyota corolla toyota avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4543 wszystkich):

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

Toyota ceniona wśród studentów

Trzeci raz z rzędu Toyota została wybrana przez polskich studentów jakojeden z najbardziej pożądanych pracodawców. Koncern Toyota zająłdrugie miejsce w kategorii „inżynieria” tuż za firmą Skanska.

 

Toyota Prius: Lekcja elektryki

Pierwsza generacja nie podbiła jeszcze serc kierowców, ale pokazałapotencjał drzemiący w napędzie hybrydowym. Druga była już dopracowana podwieloma względami i zapewniła pozycję lidera wśród ekologicznychmodeli. Trzecia odsłona modelu ma pokazać wszystkim, którzy corazodważniej wchodzą w segment aut hybrydowych, że to jednak Toyota Prius jestwciąż bezkonkurencyjna w tym obszarze rynku.

 

Pierwszy w historii Polak pokieruje Toyotą

Już od 1 stycznia 2012 roku zajdą zmiany na kierowniczych stanowiskach wToyota Motor Poland. Po raz pierwszy w historii polskiego oddziału japońskiejmarki na jego czele stanie Polak.

 

Toyota GT86: Lepsza niż kofeina o poranku

Gdy Toyota po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała GT86 w mojej głowiezrodziło się pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Kiedy z kolei okazało się,że dane będzie mi obcować z tym autem przez tydzień, przestraszyłem się rozczarowania.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Toyota wraca na tron

Toyota przezwyciężyła kłopoty związane z czasowym wstrzymaniem produkcjiwynikającym z katastrof naturalnych a także z milionowymi akcjami nawrotowymii po roku przerwy ponownie zasiadła na tronie globalnego lidera sprzedażysamochodów.

 

Toyota powraca do WRC!

Naszym zdaniem to najważniejsza informacja dzisiejszego dnia, zwłaszcza dlafanów rajdów samochodowych. Panie i Panowie, chłopcy idziewczęta! Toyota powraca do Rajdowych Mistrzostw Świata WRC! Dziśpojawiła się oficjalna informacja.

 

10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense

Toyota sprzedała już 10 milionów samochodów, wyposażonych wpakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018