Wyszukiwałeś:

tramwaje

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tramwaje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Wątek na forum: Rusza produkcja Volvo w Rosji

A to szczwane lisy :) Niby rosyjskie ale gotowe komponenty przyjada ze Szwecji ;) Pozostanie tylko poskladac to do kupy. Gdzie tu produkcja. Rozumiem jesli czesci pochodzilyby z rosyjskich fabryk. W takiej sytuacji Kraków w zakladach MPK produkuje tramwaje NGT6 ;) Dla niewtajemniczonych. Krak...

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

UE da na nowe tory i tramwaje na warszawskiej Pradze

Spółka Tramwaje Warszawskie oraz CUPT podpisały 15 listopada 2011 r.umowę o dofinansowanie dla projektu „Modernizacja trasy tramwajowejDworzec Wileński - Stadion Narodowy - Rondo Waszyngtona wraz z zakupem 30tramwajów niskopodłogowych". Ten wart ponad 366 mln zł projekt,otrzyma 175 mln zł unijnego dofinansowania z Funduszu Spójności.

 

Solaris Tramino zdaje egzamin w Poznaniu

Po kilku miesiącach eksploatacji i przejechaniu 20.000 km dyspozycyjnośćtechniczna poznańskich Tramino oceniana jest przez MPK na aż 99%. Do końcagrudnia 2011 firma Solaris dostarczyła do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu już 23 tramwaje tej marki.

 

Rewelacyjne wyniki Tramino

Po kilku miesiącach eksploatacji i przejechaniu 20.000 km dyspozycyjnośćtechniczna poznańskich Tramino oceniana jest przez MPK na aż 99%! Do końcagrudnia 2011 firma Solaris dostarczyła do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu już 23 tramwaje tej marki.

 

Dostawa Solarisów Tramino dla Poznania zakończona!

W dniu 23 listopada 2009 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wPoznaniu, Sp. z o.o. podpisało z firmą Solaris Bus & Coach S.A. kontraktna dostawę 40 niskopodłogowych tramwajów Tramino. W roku 2010 podpisanokolejną umowę zwiększając ilość tramwajów do 45 szt. Zgodnie zumową wszystkie tramwaje miały zostać dostarczone do MPK do końca maja 2012.28 maja odbyło się oficjalne zakończenie dostaw.

 

Nowy kontrakt na dostawę Tramino

Firma Solaris wygrała kolejny kontrakt na dostawę tramwajów do Niemiec.Tym razem polski producent dostarczy 15 niskopodłogowych tramwajów markiTramino miejskiemu przewoźnikowi z Brunszwiku.

 

Tramino dla Olsztyna

Gmina Olsztyn podpisała z firmą Solaris kontrakt na dostawę piętnastutramwajów Solaris Tramino. Dostawa pojazdów o łącznej wartości120,5 miliona złotych zostanie sfinalizowana w 2014 roku.

 

PESA zainteresowana dostawą tramwajów do Budapesztu

Bydgoska PESA nie może wystartować w wartym nawet kilkaset milionówzłotych przetargu na tramwaje dwukierunkowe dla Budapesztu. Producent uważa,że kryteria dopuszczenia są niesprawiedliwe i zamierza się odwoływać.Chodzi o liczbę już dostarczonych tramwajów dwukierunkowych,które w Polsce jeszcze nie są rozpowszechnione, a w dodatku nieróżnią się istotnie od jednokierunkowych.

 

Kolejne Swingi od PESY dla Szczecina

Rozpoczęła się realizacja drugiej części drugiego kontraktu na zakupnowoczesnych niskopodłogowych tramwajów, które od bydgoskiej PESYnabywa spółka Tramwaje Szczecińskie. Łącznie w ramach dwóchkontraktów do końca marca 2014 roku w Zajezdni Pogodno będziestacjonować 28 nowoczesnych pojazdów. Realizowany obecnie kontraktzakłada dostawę 22 pojazdów typu Swing.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019