Wyszukiwałeś:

transexpo

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transexpo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Solaris - to może być wyjątkowo dobry rok

W pierwszym półroczu 2006 roku firma Solaris Bus & Coach sprzedała łącznie205 pojazdów. Solaris utrzymał w tym okresie swoja pozycję lidera w segmencieniskopodłogowych autobusów miejskich. Druga połowa roku zapowiada sięjeszcze ciekawiej. Podczas wrześniowych targów w Hanowerze spółkazaprezentuje premierowe produkty, w tym autobus o napędzie hybrydowym.

 

Solbus z nowościami

Na targach pojazdów użytkowych Transexpo w Kielcach Solbus zaprezentował trzynowe modele autobusów. Jeden przeznaczony do przewozów krajowych imiędzynarodowych, pozostałe dwa dla komunikacji miejskiej.

 

Alpino do Polski i Niemiec

Prezentowany na targach Transexpo w Kielcach jesienią ubiegłego rokupremierowy Solaris Alpino, znalazł swoich pierwszych nabywców. Ten najmniejszyz rodziny niskopodłogowych autobusów miejskich marki Solaris, będzie wozićpasażerów w Augustowie i Monachium.

 

Międzynarodowe Targi Lokalnego Transportu Zbiorowego - TRANSEXPO 2008

176 wystawców z 14 państw, 8 krajowych premier, międzynarodowespotkania i konferencje. TRANSEXPO – jedne z najważniejszychtargów tej branży w Europie rozpoczęły się 8 października wKielcach.

 

Medalowy elektryczny Solaris

20 września odbyła się premiera pierwszego polskiego autobusu elektrycznego.Solaris Urbino electric, zaprezentowany na trwających właśnieMiędzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach, napędzanyjest wyłącznie energią elektryczną. Elektryczne Urbino zostało nagrodzoneZłotym Medalem w kategorii „Autobus”. Złotym Medalem nagrodzonotakże stoisko firmy Solaris.

 

Elektryczny autobus Solarisa

Jest niezwykle cichy, nie emituje spalin, wyróżnia się nowoczesnymwyglądem – tak w największym skrócie można opisać pierwszyskonstruowany i zbudowany w Polsce autobus elektryczny Solaris Urbino electric.Prezentowany na targach Transexpo w Kielcach autobus to pojazd prototypowy. Jeston częścią programu „Pierwszy w Europie polski autobus elektrycznyfirmy Solaris”, który w 30% został dofinansowany z EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego. Kolejny egzemplarz autobusu w zmienionejspecyfikacji  – miedzy innymi z klimatyzacją – powstanie wpołowie 2012 roku.

 

Podsumowanie targów TRANSEXPO

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego to największa tego typu imprezaEuropie środkowo – wschodniej. W 2011 roku do targów Kielce przyjechało 160 wystawców z 11 krajów: USA, Wielkiej Brytanii,Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Włoch, Francji i Polskioraz ponad 4500 branżowych zwiedzających. Co roku na TRANSEXPO czołowe firmyz branży prezentują rynkowe hity, nowości, ale przede wszystkim ta wystawato miejsce międzynarodowych premier. Partnerem strategicznym targów w2011 roku był AUTOSAN S.A.

 

Elektryczny Solaris zdobywa medal

Na zakończonych X Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo wKielcach, firma Solaris zaprezentowała aż cztery nowe modele pojazdów.Jeden z nich, to autobus napędzany energią elektryczną - Solaris Urbino 12electric. Otrzymał on medal targów Kielce jako najlepszy produkt wkategorii autobusy.

 

Nagrody dla Solarisa

Autobus elektryczny z automatycznym systemem ładowania dachowego,którego premiera odbyła się na Międzynarodowych Targach TransportuZbiorowego Transexpo w Kielcach, otrzymał medal dla najbardziej innowacyjnegoproduktu targowego. To jednak nie jedyne wyróżnienie dla Solarisa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019