Wyszukiwałeś:

transport X

ciezarowy X

. Znaleziono 161 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport ciezarowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 161 wszystkich):

GUS: Spada sprzedaż usług transportowych

Według najnowszych danych, które opublikował GUS w kwietniusprzedaż usług transportowych ogółem w kwietniu br. spadła o 6,7proc. w porównaniu z tym samym okresem 2008 r. Wzrósł, choćnieznacznie, jedynie transport samochodowy.

 

DAF CF85 z tytułem „Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009”

Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród „Motor TransportAwards 2009” w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowanotytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku.

 

Cena usług kształtuje polski rynek TSL

Polscy przedsiębiorcy przy wyborze operatora usług TSL (transport spedycjalogistyka), nadal kierują się przede wszystkim ceną. Jak wynika z badańprzeprowadzonych na zlecenie firmy PEKAES, to cena w głównej mierzekształtuje polski rynek.

 

Nowa polisa dla przewoźników

Specjalizująca się obsłudze firm transportowych i logistycznychspółka brokerska Europa Transport Assekuranz „ETA”,przygotowuje przy współpracy z niektórymi polskimi izagranicznymi związkami przewoźników oraz kilkoma zachodnimitowarzystwami ubezpieczeniowymi bezpieczną polisę europejskąodpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego. Nowością ma byćbezwzględna wypłata odszkodowania na rzecz uprawnionego, bez powoływania sięubezpieczyciela na wyłączenia lub nie dopełnienia obowiązków przezprzewoźnika, jako ubezpieczonego.

 

Transport podrożeje

W ocenie Pracodawców RP wprowadzenie elektronicznego systemu poboruopłat drogowych spowoduje duże obciążenie finansowe branży transportowej,co nie pozostaje bez znaczenia dla całej gospodarki.

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Scania R730 8x8 dla wojska

Na wystawie Transport 2011 w Lillestrøm, w Norwegii, Scaniazaprezentowała ciągnik siodłowy R 730 8x8 do transportu ciężkiego,przeznaczony do obsługi logistycznej misji pokojowych, wyposażony w szeregnowatorskich rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa imobilności.

 

Czterechsetne Volvo dla Omega Pilzno

Zlokalizowana w Pilźnie firma OMEGA Pilzno International Transport &Spedition Godawski & Godawski, odebrała swój czterechsetnysamochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM,który będzie wykorzystywany w transporcie długodystansowym. Uroczysteprzekazanie pojazdu Klientowi, z udziałem Claesa Nilssona, Prezesa EuropejskiejDywizji Volvo Truck Corporation oraz Toma Jörninga, DyrektoraZarządzającego Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Trucks, odbyłosię w Göteborgu, w dniu 14 października br.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Infrastruktura drogowa nie nadąża za potrzebami transportu

Polska jest drugim w Europie – po Niemczech – rynkiem transportudrogowego. To wielkie wyzwanie dla sieci drogowej, która zmienia siępowoli. Przybywa dróg publicznych: ich łączna długość na koniec roku2011 wyniosła już 412 263 km. Porusza się po nich ponad 24 mlnpojazdów – to dane statystyczne z raportu GUS „Transportdrogowy w Polsce w latach 2010 i 2011”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport ciezarowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019