Wyszukiwałeś:

transport X

miejski X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport miejski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Nie wjedziesz do miasta zwykłym autem

Komisja Europejska bierze się na poważnie do walki z ograniczeniem emisji CO2oraz ze zmniejszeniem zapotrzebowania na paliwa. Wśród proponowanychrozwiązań znalazł się całkowity zakaz wjazdu do centrów miast autamiz silnikami spalinowymi.

 

Top Design dla Tramino

Niskopodłogowy Solaris Tramino otrzymał nagrodę TOP Design. Konkurszorganizowano w ramach targów "arena DESING", które wdniach 5-8 marca zgromadziły w Poznaniu praktyków nowoczesnegowzornictwa z całego świata. Tramwaj wyróżniono w kategorii motoryzacjai transport publiczny.

 

Toruń: umowa na Nieszawską podpisana

Coraz bliżej jest do przebudowy ul. Nieszawskiej w Toruniu. Jesienią tego rokumiasto pozyskało unijne dofinansowanie na tę inwestycję, a 12 grudnia 2012r., podpisano umowę na realizację zadania z firmą Strabag

 

Szybki Tramwaj w Szczecinie

Została zawarta umowa o dofinansowanie projektu pn. Budowa„Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju", którego beneficjentemjest Gmina Miasto Szczecin. Inwestycja warta blisko 240 mln zł ma na celuzwiększenie udziału przyjaznego środowisku transportu miejskiego wogólnym przewozie osób na terenie miasta. Projekt obejmuje budowę4-kilometrowej trasy Szybkiego Tramwaju na odcinku od Basenu Górniczegodo tymczasowej pętli przy ulicy Turkusowej.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Hybrydowa i elektryczna przyszłość komunikacji miejskiej

Niższe koszty codziennej eksploatacji, a także względy ochrony środowiskaprzemawiają za tanimi układami hybrydowymi oraz elektrycznymi w pojazdachmiejskiej komunikacji zbiorowej.

 

Opłaty za wjazd do centrum sposobem na korki?

Płatny wjazd do centrów miast, mniejsza liczba miejsc parkingowych orazpierwszeństwo dla komunikacji zbiorowej – to wszystko mogłyby usprawnićtransport w Warszawie i innych dużych miastach. Władze miast powinnyjednocześnie zachęcać mieszkańców do korzystania z transportumiejskiego. Pomogłoby też wdrażanie na większą skalę inteligentnychsystemów transportowych, np. informujących o korkach, remontach czydostępności parkingów.

 

Zostaw auto - przesiądź się na komunikację miejską

Dziś Europejski Dzień bez Samochodu. W wielu miastach będzie można za darmoporuszać się komunikacją miejską, a nawet i podmiejską.

 

Czy zakazać wjazdu starszym autom do centrum miast?

Będąc na prezentacji trzeciej generacji Skody Fabii w Lizbonie, jesteśmyświadkami dyskusji na temat zakazu wjazdu starszych aut do centrum stolicyPortugali. Czy takie rozwiązanie sprawdziłoby się również nadWisłą?

 

Potępiamy nadmierną prędkość i pijanych kierowców

Ponad tysiąc Polaków wzięło udział w ankiecie "Polska zakierownicą", dotyczącej opinii kierowców i pieszych na tematzasad panujących na drogach. Co sądzimy o własnych umiejętnościach iwspółużytkownikach szos?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport miejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019