Wyszukiwałeś:

trasa X

W X

Z X

Gdansk X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa W Z Gdansk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.<wbr>Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiem<wbr>zapytania.

 

Protest Gdańska w sprawie trasy W-Z

Władze Gdańska przekazały do Ministerstwa Infrastruktury protest w zwzku z<wbr>odrzuceniem projektu „Budowa Trasy WZ w Gdańsku, odcinek Kartuska -<wbr>Otomińska" na etapie oceny merytorycznej I stopnia.

 

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańsku<wbr>jest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowania<wbr>prac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,<wbr>która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrum<wbr>miasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazd<wbr>do stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dzieki<wbr>temu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiej<wbr>Trasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania<wbr>planowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, z<wbr>czego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko<wbr>wyniesie 153,9 mln zł.

 

Pozwolenie na Trasę WZ w Sylwestra

31 grudnia br. wojewoda pomorski przekaże zgodę na realizację inwestycji<wbr>drogowej pod nazwą „Budowa Trasy W-Z w mieście Gdańsku”.<wbr>Długość odcinka wynosi 2 km 223 m, z wyłączeniem węzła<wbr>„Karczemki”.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z w<wbr>Gdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jest<wbr>równoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastu<wbr>uprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. W<wbr>marcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.<wbr>Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj<wbr>2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Droga Zielona wokół hali Gdańska i Sopotu

Układ drogowy wokół hali na granicy Gdańska i Sopotu wkrótce<wbr>pozna swojego wykonawcę. W przetargu ograniczonym wyłoniono pięć firm, z<wbr>których za półtora miesiąca wybrany zostanie wykonawca budowy<wbr>Drogi Zielonej, czyli ronda ulic Gospody i Łokietka z uzbrojeniem terenu,<wbr>jezdniami i tunelem dla pieszych pod ul. Łokietka.

 

90 mln zł za ostatni odcinek Trasy W-Z w Gdańsku

Niemal 90 mln zł pochłoną prace budowlane ostatniego odcinka Trasy W-Z w<wbr>Gdańsku. Wykonawwyłonionym w przetargu jest Skanska. Prace mają potrwać<wbr>do końca maja 2012 roku.

 

Plany drogowe dla Gdańska Południe

Nowa Bulońska Północna, Nowa Jabłoniowa i Nowa Podmiejska -Nowa<wbr>Małomiejska - to trzy kluczowe fragmenty planowanego podstawowego układu<wbr>drogowego w dzielnicy Gdańsk-Południe. To one najefektywniej wpłyną na<wbr>poprawę ruchu w tej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Dlatego w latach<wbr>2014-2020 w ramach inwestycji drogowych zrealizowane zostaną w pierwszej<wbr>kolejności. Jako kolejne realizowane będą ulice: Nowa Świętokrzyska, Nowa<wbr>Warszawska lub Unruga. Takie założenia ma Projekt Strategicznego Programu<wbr>Transportowego Dzielnicy Południe w mieście Gdańsku wraz z prognozą<wbr>oddziaływania na środowisko.

 

Gdańska trasa WZ przed Nowym Rokiem

Przed świętami kładka dla pieszych. Przed Nowym Rokiem otwarcie dla ruchu<wbr>trasy W-Z. To kolejne zmiany na węźle Karczemki przy obwodnicy<wbr>Trójmiasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa W Z Gdansk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019