Wyszukiwałeś:

trasa X

W X

Z X

. Znaleziono 1705 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa W Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1705 wszystkich):

Fundusze na bydgoską trasę W-Z

Bydgoszcz otrzyma z funduszy unijnych 42,6 mln zł na dokończenie ostatniego<wbr>odcinka trasy W-Z, od ul. Artyleryjskiej do Żeglarskiej. Dofinansowana będzie<wbr>również rewitalizacja Wyspy Młynskiej.

 

Dofinansowanie bydgoskiej W-Z

W ostatnich dniach grudnia 2005 roku podpisana została umowę na dofinansowanie<wbr>projektu "Budowa trasy W-Z na odcinku od ul. Artyleryjskiej do ul.<wbr>Żeglarskiej" w Bydgoszczy. Miasto w przeciągu trzech najbliższych<wbr>miesięcy musi wyłonić wykonawcę projektu.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.<wbr>Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiem<wbr>zapytania.

 

Remont trasy W-Z w Warszawie

W marcu rozpoczął się największy tegoroczny remont warszawskiej<wbr>infrastruktury – modernizacja trasy tramwajowej na trasie W-Z. Tramwaje i<wbr>samochody prywatne wrócą na most 1 września. Trwa także remont<wbr>torowiska tramwajowego na ul. Młynarskiej.

 

Protest Gdańska w sprawie trasy W-Z

Władze Gdańska przekazały do Ministerstwa Infrastruktury protest w zwzku z<wbr>odrzuceniem projektu „Budowa Trasy WZ w Gdańsku, odcinek Kartuska -<wbr>Otomińska" na etapie oceny merytorycznej I stopnia.

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dzieki<wbr>temu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiej<wbr>Trasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania<wbr>planowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, z<wbr>czego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko<wbr>wyniesie 153,9 mln zł.

 

Warszawa: Trasa W-Z już gotowa

Od 10 października, tramwaje będą jeździły po całej wyremontowanej trasie<wbr>W-Z w Warszawie. Zakończyła się największa, trwająca dwa lata, modernizacja<wbr>trasy tramwajowej w Warszawie.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z w<wbr>Gdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jest<wbr>równoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastu<wbr>uprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. W<wbr>marcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.<wbr>Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj<wbr>2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Uroczystości żałobne w Warszawie – zmiany w komunikacji

W zwzku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie po katastrofie<wbr>prezydenckiego samolotu w Smoleńsku w rejonie Pl. Piłsudskiego, a od soboty w<wbr>obszarze zamkniętym ulicami Al.Jerozolimskie-Al. Jana Pawła II – Trasa<wbr>W-Z-Wisłostrada, wprowadzone zostaną znaczące ograniczenia ruchu.

 

90 mln zł za ostatni odcinek Trasy W-Z w Gdańsku

Niemal 90 mln zł pochłoną prace budowlane ostatniego odcinka Trasy W-Z w<wbr>Gdańsku. Wykonawwyłonionym w przetargu jest Skanska. Prace mają potrwać<wbr>do końca maja 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa W Z".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021