Wyszukiwałeś:

trasa X

polnocna X

warszawie X

. Znaleziono 15 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa polnocna w warszawie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Pół roku budowy Trasy Mostu Północnego

Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy pierwszego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul.Pułkową w Warszawie. Realizacja wartej prawie miliard złotych inwestycjidrogowej przebiega zgodnie z harmonogramem i ma być zakończona na przełomie2011 i 2012 roku.

 

II odcinek Trasy Mostu Północnego za ponad 51 mln?

Otwarto oferty na budowę kolejnego odcinka Trasy Mostu Północnego odwęzła z Pułkową do węzła Młociny w Warszawie. Budową zainteresowanychjest 10 firm i konsorcjów. Prace mają zakończyć się jednocześnie zpierwszym odcinkiem trasy pod koniec 2011 r.

 

Trasa Mostu Północnego do węzła Młociny

W Warszawie podpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego „Młociny”. Prace zrealizuje firma Skanska za kwotęok. 51,5 miliona złotych. Kilometrowy odcinek trasy będzie gotowy do końca2011 roku, czyli jednocześnie z budowanym obecnie odcinkiem od ulicyModlińskiej do węzła z ulicą Pułkową.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

Kolejna umowa na drogę ekspresową w stolicy

Podpisano kolejną umowę o dofinansowanie dla projektu „Budowa drogiekspresowej S2 w Warszawie, odcinek węzeł Konotopa - węzeł Puławska wraz zodcinkiem węzeł Lotnisko - węzeł Marynarska (S79)". Przedsięwzięciepolega na budowie dwóch tras ekspresowych o łącznej długości 19,8 kmw Warszawie. Całkowita wartość projektu to ponad 4,3 mld zł, w tym unijnewsparcie wynosi ponad 2,3 mld zł.

 

Warszawskie inwestycje i remonty w 2011 r.

Remonty torów tramwajowych, frezowania ulic, przebudowy siecipodziemnych, inwestycje drogowe i kolejowe – paleta niemal 2 tysięcyinwestycji infrastrukturalnych koncentruje się w Warszawie. W tym rokuwarszawscy kierowcy pojadą po kilku nowych wiaduktach, rozpocznie się takżebudowa kilku innych ważnych dróg, a ul. Nowowiejska odzyska swójblask.

 

Most Północny w Warszawie czeka na przęsło

Obiekt Most Północny w Warszawie powinien powstać pod koniec 2010 roku.Opóźnienia tłumaczono wysokim stanem wody na Wiśle, którauniemożliwiła dostarczenie przęsła. Tym razem przęsło dopłynie dopierowiosną bo przeszkadza kra lodowa  na rzece.

 

Most Północny później

Konsorcjum na którego czele stoi Pol-Aqua, podpisało z ZarządemMiejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie aneks wydłużający do czerwca pracebudowlane Mostu Północnego w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa polnocna w warszawie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019