Wyszukiwałeś:

truck X

assistance X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: truck assistance

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Witam,osoby zainteresowane Ochroną Prawną firmy DAS proszę o kontakt Tel.698-657-431.Opowiem na wszystkie pytania.Doradca ds.klientów DAS ~Doradca ds.klientów DAS

 

Kartami BERLIO za usługi truck assistance

Firma Krismar – wyłączny przedstawiciel na Polskę Systemu BERLIOwybrała Starter TruckService głównym dostawcą usług całodobowejpomocy na drodze dla wszystkich użytkowników swoich kart paliwowych.

 

Truck assistance wymaga kompetencji

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwyklewielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem autosobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znaczniepoważniejszym wyzwanie.

 

Truck assistance na Ukrainie

Ukraina nie tylko wydaje się nadążać z inwestycjami drogowymi na Euro 2012ale także staje się coraz atrakcyjniejszym rynkiem dla firm z branżyokołotransportowej. W dniu 19 maja firma Starter uruchomiła ukraiński serwistruck assistance.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

W 2009 r. w ciężarówkach najczęściej zawodziła elektryka, elektronika i opony

Według raportu awaryjności pojazdów ciężarowych za 2009 r.przygotowanego przez ADAC TruckService, w ubiegłym roku w europejskichciężarówkach najczęściej psuły się elementy układu elektrycznego ielektronika. W ponad 1/3 przypadków problemy z elektryką spowodowałyprzestoje pojazdów i wymagały interwencji całodobowej pomocytechnicznej. Równie dużych problemów przysporzyły awarieogumienia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "truck assistance".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019