Wyszukiwałeś:

trucks

. Znaleziono 483 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trucks

Spróbuj też wyszukać: trucks pezot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 483 wszystkich):

Wyniki sprzedaży Daimler Trucks w 2007

W 2007r. Daimler Trucks osiągnął najwyższy w historii wynik sprzedażysamochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Europie i Ameryce Łacińskiej(dział Trucks Europe/Latin America) – 159 900 pojazdów, czyli o12,5% więcej niż w roku ubiegłym. W skali globalnej niemiecki producentodnotował jednak spadek rzędu -9,4% do 467 700 ciężarówek.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Volvo Trucks testuje diesle zasilane metanem

W lutym Volvo Trucks rozpocznie testy eksploatacyjne silnikówwysokoprężnych zasilanych metanem. Technologia będzie badana w rzeczywistychwarunkach eksploatacji, we współpracy z wybranymi klientami w Szwecji.– Robimy to, że wprowadzić na rynek rozwiązanie łączące w sobiedoskonałe właściwości pod względem ochrony środowiska, sprawnościenergetycznej, właściwości jezdnych i niskich kosztów eksploatacji– mówi Gunnar Ekwall, menedżer produktów Volvo Trucks wSkandynawii.

 

Volvo Trucks uczy dzieci, jak ważne jest by być widocznym na drodze

Winą za 60 procent wszystkich wypadków, w których dochodzi dopotrącenia pieszego lub rowerzysty przez samochód ciężarowy możnaobarczyć martwe pole. Wiele ofiar wypadków to dzieci. Dlatego w Danii,Volvo Trucks, wraz z kilkoma innymi organizacjami, realizuje projekt,którego celem jest uczenie dzieci prawidłowego zachowania się, gdy wpobliżu znajdują się samochody ciężarowe.

 

Rusza Optifuel Renault Trucks Polska

Tegoroczna edycja konkursu Optifuel 2011 odbędzie się według nowej formuły.Trasa rozpocznie się w kwietniu, zakończy we wrześniu a odwiedzi łączniesiedmiu dealerów Renault Trucks w całej Polsce. Jesienią planowany jestWielki Finał, który wyłoni trzeciego już Mistrza Ekonomicznej JazdyRenault Trucks Polska.

 

Volvo Trucks zajmuje się problemem wypadków przy skręcie w prawo

Volvo Trucks ma długie tradycje w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego. Poprzez opracowywanie nowatorskich rozwiązań, firmasystematycznie zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie ciężarowym i jegootoczeniu. Do najbardziej wrażliwych użytkowników dróg należąci, którzy znajdują się w tzw. martwym polu widzenia kierowcy pojazduciężarowego. Volvo Trucks zajmuje się tym problemem na każdym poziomie, np.za pomocą nowych technologii oraz publicznych kampanii edukacyjnych.

 

Nowa struktura organizacyjna Volvo Trucks

Na początku 2012 roku odpowiedzialność za największą markęsamochodów ciężarowych Grupy Volvo: Volvo Trucks, przejął ClaesNilsson, poprzednio prezes jej Europejskiej Dywizji. Nowa strukturaorganizacyjna oddziału samochodów ciężarowych Grupy Volvo zwiększyefektywność działalności w sferze pojazdów ciężarowych, poprzezpodział odpowiedzialności za marketing i sprzedaż w ramach należących doGrupy marek samochodów ciężarowych pomiędzy trzy obszary geograficzne.

 

Renault Trucks Racing - zagraj

Pod koniec 2011 roku przedstawiono nominacje międzynarodowych targówSerious Game Expo 2011. Aplikację Renault Trucks Racing zaliczono do 4najlepszych w klasie Serious Game 2011, pośród 42 innych aplikacji.Należy podkreślić, że aplikacja Renault Truck Racing była jedynąnominowaną grą w kategorii gier reklamowych (advergame). Jury, poprzezswój wybór, chciało wyróżnić jakość grafiki orazgameplay, jak również nowatorstwo gry w wyścigi pojazdówciężarowych.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021