Wyszukiwałeś:

trzesienie X

ziemi X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trzesienie ziemi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Japonia: Trzęsienie ziemi zagroziło producentom

Przenieś produkcje do europy , tu nie ma trzęsień ziemi. ~yoyo

 

Japonia: Trzęsienie ziemi zagroziło producentom

Lipcowe trzęsienie ziemi jakie nawiedziło kilka regionów Japoniispowodowało wstrzymanie dostaw niektórych podzespołów dla wielurodzimych producentów samochodowych. W skutek kataklizmu zniszczonezostały budynki jednego z największych poddostawców części.

 

F1: Transferowe trzęsienie ziemi

W Formule 1 w 2010 roku szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi. Barw niezmieni tylko sześciu zawodników, a reszta albo będzie jeździć unowego pracodawcy, albo wypadnie z gry.

 

Corvette dla Haiti

Koncern General Motors wpadł na pomysł jak wspomóc akcję pomocy dlaofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Na aukcję zostanie przeznaczony specjalnyegzemplarz Chevroleta Corvette Z06 427 Special Edition.

 

Japońskie koncerny zamykają fabryki

W związku z najpotężniejszym w dziejach Japonii trzęsieniem ziemi iwywołaną nim falą tsunami, japońskie koncerny motoryzacyjne były zmuszonedo zamknięcia swoich fabryk.

 

Toyota przedłuża wstrzymanie produkcji

Toyota łączy się w bólu i cierpieniu z rodzinami ofiar piątkowegotrzęsienia ziemi i tsunami, które dotknęło terytorium Japonii. Jakpowiedział Prezydent Toyota Motor Corporation, Akio Toyoda: "Pozostaję wmodlitwie i solidarności w bólu ze wszystkimi ofiarami katastrofy,która dotknęła nasz kraj w ostatnich dniach".

 

GM wraca na prowadzenie

Przez całą sytuację w Japonii, związaną z trzęsieniem ziemi oraz tsunami,przewiduje się, że Toyota spadnie na drugie miejsce w rankingu największychproducentów samochodów na świecie.

 

Toyota "pełną parą"

Toyota Motor Europe ogłosiła wczoraj, że produkcja w europejskich fabrykachkoncernu powróci do stanu sprzed trzęsienia ziemi w Japonii już wczerwcu br. Szybsze niż zakładano unormowanie europejskiej produkcji jestmożliwe dzięki poprawie sytuacji dostawców, wytwarzających swojeprodukty w Japonii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trzesienie ziemi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019