Wyszukiwałeś:

trzypunktowe X

pasy X

. Znaleziono 340 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trzypunktowe pasy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 340 wszystkich):

Fiat Idea wjeżdża do Polski

W marcu (11-13.03 Drzwi Otwarte) w polskich salonach Fiata pojawi się wsprzedaży Fiat Idea. Ten minivan oferowany będzie w początkowej fazie wdwóch wersjach silnikowych oraz dwóch pakietach wyposażenia.

 

Polska jakość z TRW

TRW Automotive należy do czołówki dostawców aktywnych ipasywnych systemów bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego.Organizacja TRW w Polsce posiada cztery placówki reprezentujące jejróżne dywizje.

 

Nadchodzi Leon "Sportowiec"

Z początkiem marca br. do polskich salonów dealerskich zawita najnowszageneracja Seata Leon. Emanujący sportową elegancją nowy Leon klientom wPolsce oferował będzie zupełnie nową 2-litrową jednostkę o mocy 185 KM.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

50 lat pasów bezpieczeństwa

Dokładnie 50 lat temu - 13 sierpnia w 1959 r. w salonie Volvo w Kristianstad wSzwecji pojawił się pierwszy na świecie samochód z instalowanymistandardowo trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. W następnych latach tenwynalazek Nilsa Bohlina  - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa - wprowadziłyinne firmy motoryzacyjne.

 

Pasy z poduszkami

Poduszki powietrzne wkraczają w nowy wymiar. Koncern Ford zaprezentowałwłaśnie nowoczesne rozwiązanie w kwestii ochrony pasażerów na tylnejkanapie.

 

50 lat trzypunktowych pasów bezpieczeństwa

 

Volvo obchodzi 50 rocznicę wprowadzenia do swoich samochodów pasów trzypunktowych - mojeauto.tv

 

Mercedes-Benz Econic rocznik 2010

Od roku 2002 Econic z napędem na gaz ziemny spełnia najostrzejsze aktualniewymagania normy emisji spalin EEV. Obecnie w produkcji seryjnej znalazły sięrównież pojazdy Econic z silnikiem wysokoprężnym wyposażonym winnowacyjną technologię BlueTec EEV.

 

Mity i fakty o zapinaniu pasów

Przy okazji ogólnopolskiej akcji "Pasy" policjanci zwracająuwagę na najczęściej pojawiające się mity związane z używaniempasów bezpieczeństwa i próbują je obalić. Zobacz, co wielukierowców sądzi o zapinaniu pasów i dlaczego nie musi to byćprawdą.

 

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka — nowy Mercedes-Benz Citan toefektywny miejski samochód dostawczy. Nowy Citan jak żaden inny vanmiejski łączy minimalne emisje CO2 z wielką przyjemnością z jazdy orazwysoką sprawność z niskimi kosztami utrzymania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trzypunktowe pasy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019