Wyszukiwałeś:

tt

. Znaleziono 391 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tt

Spróbuj też wyszukać: rcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 391 wszystkich):

Koniec Audi TT?

Audi wprowadzi do sprzedaży specjalną edycję sportowego modelu TT i jakzapowiada niemiecki producent, będzie to edycja kończąca produkcję auta.Unikalny, limitowany pakiet dostępny będzie zarówno dla wersji coupe iroadster.

 

Audi TT daje pracę

Należąca do grupy Volkswagena, marka Audi, zamierza zwiększyć produkcjęswojego nowego, sportowego modelu TT w węgierskiej fabryce Gyoer. Jak donoszątamtejsze media w zakładach Audi ma powstać 480 nowych stanowisk pracy, coprzełoży się na zwiększenie produkcji TT z obecnych do 20 000 do nawet 50000 egzemplarzy w następnym roku.

 

Audi TT Roadster

Audi pokazało swoje najnowsze dziecko, które powstało po odjęciu dachuniedawno wprowadzonemu na rynek modelowi TT Coupe. Audi TT Roadster napierwszych rynkach pojawi się już wiosną przyszłego roku.

 

Audi TT przechodzi kurację

Na rozpoczynających się właśnie targach motoryzacyjnych AMI w Lipsku Audizaprezentowało odświeżoną wersję modelu Audi TT. Poza zmianamistylistycznymi ważną nowością jest dwulitrowy silnik TFSI.

 

Audi TT Coupe RS: Biały kruk

Zazwyczaj to dobry wybór dla stylistów fryzur lub córekbogatych ojców. Jednak w przypadku tego Audi TT, warto jest najpierwzainwestować w kurs doskonalenia techniki jazdy.

 

Audi TT offroad?

W Ingolstadt ktoś chyba najadł się grzybków halucynogennych i toprawdopodobnie cały zarząd, skoro zgodził się na pokazania takiego modelu.Poznajcie Audi TT przygotowane do offroadu. Ciekawe, czy w planach mają startyw Dakarze?

 

Ceny Audi TT w Polsce

Audi TT w najnowszej odsłonie już jest oferowane na polskim rynku. A"już za chwilę" na rynek trafi model TT S oraz TT Roadster, takżew mocniejszym wydaniu. Cennik nowego Audi TT startuje od blisko 160 tys.złotych.

 

Nowe Audi TT - dane techniczne

Najnowsze coupe z Ingolstad na polskim rynku będzie dostępne z dwomasilnikami - benzynowym 2.0 TFSI i wysokoprężnym 2.0 TDI. Ten pierwszydostępny jest również w  wzmocnionej wersji TT S.

 

Audi TT 2.0 TFSI Quattro S-Tronic: Porzuć stereotypy

Odkąd na świecie pojawiło się Audi TT ciągnie się za nim łatka samochoduprzeznaczonego dla fryzjerów lub powiatowych playboyów. Jest tojednak krzywdzące określenie bowiem samochód ma dużo więcej dozaoferowania. Szczególnie w najmocniejszej odmianie.

 

Audi TT RS - Kozak z Niemiec

Wystartowały targi motoryzacyjne w Pekinie. Wśród wielu premier niesposób nie wymienić jednej z najważniejszych. Producent z Ingolstadtprzedstawiło najmocniejszą, seryjną wersję modelu TT. Audi TT RS zachwycaprzede wszystkim mocą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021