Wyszukiwałeś:

tts

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tts

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Najmocniejsza "tetetka"

Choć od debiutu Audi TT minęło już 10 lat, to fanom mocniejszych wrażeńnie było dane dostać w swoje ręce mocniejszej wersji sygnowanej literką S.Aż do teraz, na targach w Detroit debiutuje bowiem Audi TTS.

 
 
 

Audi TT przechodzi kurację

Na rozpoczynających się właśnie targach motoryzacyjnych AMI w Lipsku Audizaprezentowało odświeżoną wersję modelu Audi TT. Poza zmianamistylistycznymi ważną nowością jest dwulitrowy silnik TFSI.

 
 

Audi TTS competition z okazji jubileuszu

W Ingolstadt świętują jubileusz produkcji modelu TT. Z taśmy produkcyjnejzjechało 500 tys. sztuk tego sportowego coupe. Z tej okazji Audi stworzyłowersję specjalną TTS competition.

 

Oto pierwszy oficjalny szkic nowej Audi TT!

Ta premiera rozgrzeje Genewę do czerwoności. Audi TT od lat ma tyle samofanów, co przeciwników. Teraz nadchodzi czas na trzeciągenerację modelu. My już wiemy jak będzie wyglądać.

 

Trzecia generacja Audi TT oficjalnie!

Targi w Genewie ruszyły pełną parą, a wśród nowości pojawiłasię nowa odsłona Audi TT wraz z wersją TTS. Poza zmienionym wyglademzewnętrznym, w środku również pojawiły się nowe rozwiązania. Wnajmocniejszej wersji pod maskę trafi aż 310 KM.

 

ABT modyfikuje Audi TTS Coupe

Aż 60 dodatkowych koni mechanicznych udało się wyciągnąć z silnika 2,0TFSI. Inżynierowie z ABT poprawili dokonania tych od Audi. I tak powstałoponad 350-konne TTS Coupe.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022