Wyszukiwałeś:

tunel X

aerodynamiczny X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel aerodynamiczny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowy tunel aerodynamiczno-klimatyczny Audi

W Ingolstadt został otwarty nowy tunel klimatyczno-aerodynamiczny, którypozwoli Audi jeszcze dokładniej testować nowe samochody. W wiernych naturzewarunkach, modele mogą być testowane w lodowatym chłodzie lub nieznośnymupale przy prędkości wiatru do 300 kilometrów na godzinę.

 

F1: Newey doda ci skrzydeł

Team Red Bull Racing pokazał, że z małym budżetem też można odnosić dużesukcesy, jeśli w ekipie jest Adrian Newey - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Nowe centrum aerodynamiki BMW

Bawarski koncern otworzył w zeszłym  tygodniu nowe centrum aerodynamiki.Nowy obiekt o pięciu kondygnacjach i powierzchni 25 tysięcy m2 kosztował BMWprzeszło 170 milionów Euro. Budowa trwała pięć lat.

 

Wytrzymałość ważniejsza niż aerodynamika

Pierwsze, tegoroczne testy nowych bolidów Formuły 1 na torze w Walencji,bardziej przypominały maratony niż sesje treningowe. Mimo że na torzeregularnie kursowało siedem wyścigówek, zdarzyły się tylko dwieawarie.

 

F1: Renault zdradza sekrety tunelu aerodynamicznego

Dział prasowy zespołu Renault postanowił przyjrzeć się działaniu tuneluaerodynamicznego. Z tego też powodu udał się do fabryki w Enstone, by kibicomFormuły 1 przekazać garść ciekawych informacji o jednym z najważniejszychelementów przy konstruowaniu bolidów francuskiej stajni. Otajemnicach tunelu aero opowiada jeden z inżynierów Renault.

 

Tunel powietrzny

 

Tunel powietrzny to miejsce gdzie producent samochodu może sprawdzić jego własności aerodynamiczne, dzięki zmniejszeniu oporu powietrza otrzymują kolejną korzyść jaką jest lepsza ekonomia. Auta są lżejsze i bardziej opływowe przy czym zużywają znacznie mniej benzyny - mojeauto.tv

 

Ekstremalne testy w tunelu

Audi lubi zaskakiwać konkurencję swoimi nowymi rozwiązaniami. Całkiemniedawno został zaprezentowany nowoczesny budynek, który ma pomócprojektować jeszcze bardziej komfortowe samochody. Jest to specjalny tunelaerodynamiczny, w którym prócz letniego powiewu powietrza możewiać mroźnie i padać deszcz.

 
 

Mercedes będzie zamrażał swoje modele

Mercedes wybudował właśnie ultranowoczesny tunel klimatyczny w którymjego samochody będą poddawane bardzo rygorystycznym testom.

 

Tunel aerodynamiczny Scanii

W szwedzkim mieście Södertälje trwają prace budowlane nad jednym znajbardziej zaawansowanych w Europie tuneli aerodynamicznych isymulatorów stref klimatycznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tunel aerodynamiczny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019