Wyszukiwałeś:

tunel

. Znaleziono 284 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel

Spróbuj też wyszukać: tunel s69 konsola środkowa tunel leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 284 wszystkich):

Wątek na forum: Tunel czy most?

Tunel, Tunel !! ~Pawel_T

 

Otwarto tunel drogowy w Krakowie

240-metrowy tunel drogowy, 10 nowych lub zmodernizowanych skrzyżowań,zmodernizowane lub nowe odcinki ulic i kilkusetmetrowe torowisko tramwajowe - toniektóre elementu układu komunikacyjnego po zachodniej stronieKrakowskiego Centrum Komunikacyjnego.

 

Nowy tunel aerodynamiczno-klimatyczny Audi

W Ingolstadt został otwarty nowy tunel klimatyczno-aerodynamiczny, którypozwoli Audi jeszcze dokładniej testować nowe samochody. W wiernych naturzewarunkach, modele mogą być testowane w lodowatym chłodzie lub nieznośnymupale przy prędkości wiatru do 300 kilometrów na godzinę.

 

Tunel pod Łodzią

Za kilka lat powstanie tunel łączący dworce Łódź Fabryczna iŁódź Kaliska. W czwartek w Urzędzie Miasta Łodzi podpisano umowę wsprawie wykonania studium wykonalności tunelu. Jego kopanie ma się rozpocząćw 2013 roku, a zakończyć trzy lata później.

 

Ekstremalne testy w tunelu

Audi lubi zaskakiwać konkurencję swoimi nowymi rozwiązaniami. Całkiemniedawno został zaprezentowany nowoczesny budynek, który ma pomócprojektować jeszcze bardziej komfortowe samochody. Jest to specjalny tunelaerodynamiczny, w którym prócz letniego powiewu powietrza możewiać mroźnie i padać deszcz.

 

Mercedes będzie zamrażał swoje modele

Mercedes wybudował właśnie ultranowoczesny tunel klimatyczny w którymjego samochody będą poddawane bardzo rygorystycznym testom.

 

Tunel połączy Ząbki

Pod torami kolejowymi w podwarszawskich Ząbkach powstanie ponad 200-metrowytunel drogowo-pieszy. Projekt o wartości blisko 30 mln netto zrealizuje wciągu 26 miesięcy Skanska. Inwestorem jest Miasto Ząbki.

 

Wątek na forum: Powstaje tunel pod Martwą Wisłą

W Gdańsku dla wygody mieszkańców buduje się tunel, a w Świnoujściu - by móc normalnie żyć - NIE. Za te pieniądze powinien być budowany tunel właśnie w Świnoujściu, ale, jak wiadomo, Tusk tutaj nie mieszka i zachodniopomorskie ma gdzieś. ~szrawa

 

Tunel w podwarszawskich Ząbkach gotowy

Pod koniec czerwca przez tunel w Zabkach przejechały pierwsze auta. Ponad200-metrowe przejście drogowo-piesze pod torami kolejowymi wykonała Skanskatrzy miesiące przed planowanym terminem. Wartość projektu wyniosła prawie 29mln zł netto. Inwestorem było Miasto Ząbki.

 

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku gotowy. Kiedy pojadą nim kierowcy?

Właśnie zakończono prace w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku. To jedna znajbardziej spektakularnych inwestycji w tym mieście. Jednak to, że budowęukończono nie oznacza, że zaraz pojawią się tam auta. Zobacz, kiedy nowytunel może zostać oddany do użytku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018