Wyszukiwałeś:

tuning

. Znaleziono 239 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tuning

Spróbuj też wyszukać: tuning mazda 3 części tuning tuning t-5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 239 wszystkich):

Wątek na forum: Toyota celica 2003 tuning

Witam! ;) Zakupiłem toyotę celice z 2003 roku. Chciałbym przeprowadzić tuning wizualny. Poszukuję kompletnych body kitów, lamp typu (lexus style) najlepiej w wersji czarnej. Prosiłbym o przesyłanie linków...lub czegokolwiek co mogło by mi pomóc. Z góry dzięki :) ~Janek

 

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilośćstron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżonazostała szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większejliczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

 

Eko-tuning

Tematyka tuningu samochodowego traktowała przez lata głównie omaksymalizowaniu wydajności silników, które z regułypochłaniały coraz większe ilości paliwa. Od paru lat w modzie jestoszczędzanie, które jak się okazuje wcale nie musi wykluczać bardzodynamicznej jazdy. Dzisiejsza technologia pozwala mieć lepsze osiągi idodatkowo mniej spalać.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Jak powstawał kalendarz MISS TUNING 2011

 

Kulisy powstawania kalendarza MISS TUNING 2011 - źródło: tuningworldbodensee.de - mojeauto.tv

 

Gustowna przeróbka Range'a

Range Rover jest najwidoczniej bardzo wiernym materiałem pod przeróżneprzeróbki tunerów z całego świata.  Brytyjska firma ProjectKahn zaproponowała tuning, przeprowadzony zdecydowanie ze smakiem.

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 

Oto Miss Tuning 2014

Podczas gdy w Polsce na długi weekend majowy najczęściej wyjeżdżamy naskrócony urlop, w Niemczech odbywa się święto tuningu, czyli TuningWorld Bodensee. Jednym z ważniejszych punktów tej imprezy są wyboryMiss Tuning.

 

Wątek na forum: Chip tuning - ile w tym prawdy?

No ponoć to daje realne efekty, tylko nie w każdym aucie....mam leona cupre, nadaje się do chipowania?? kogobyście polecili z Krakowa do takiej roboty? ~LeonCupra

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019