Wyszukiwałeś:

turismo

. Znaleziono 196 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: turismo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 196 wszystkich):

Nowy silnik w Gran Turismo

Wraz z debiutem nowego BMW pod jego maską pojawił się także nowy silnik. BMW535i Gran Turismo jest zasilane jednostką wykorzystującą turbodoładowanieTwinPower Turbo oraz wtrysk High Precision Injection i technologię Valvetronic.

 

Wygraj SLS AMG dzięki Gran Turismo 5

Posiadacze Gran Turismo 5 Signature Edition, czyli specjalnego wydania gry,będą mieli możliwość wygrać prawdziwego, namacalnego i wściekle drogiegoMercedesa SLS AMG.

 

Gran Turismo Polonia 2011 na mecie

Ponad 120 samochodów, uliczne pokazy na Malcie, wyścig helikoptera zFerrari i wreszcie co-drive'y w Lotusie Evora - to najważniejsze wydarzeniazakończonej już tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia.

 

BMW: Drugi z rodziny Gran Turismo

Bawarski koncern zaprezentował swój najnowszy model. Niemcy na bazie Serii 3 stworzyli drugie auto w gamie z przydomkiem Gran Turismo.

 

Nadjeżdża nowe Gran Turismo

Pod koniec tego roku na rynku pojawi się nowe Gran Turismo. Będzie to już 6odsłona tego modelu. Informacja o debiucie kolejnej wersji przekazana zostałapodczas imprezy z okazji 15-lecia serii. Acha, zapomnieliśmy wspomnieć, żechodzi o grę Gran Turismo 6.

 

Top 5: Koncepty z Gran Turismo 6

Wirtualna rzeczywistość to nieograniczony poligon. To tu granica jestprzesuwana najszybciej. Gracze całego świata to klient, który na zakuppatrzy inaczej, niż przeciętny nabywca samochodów. Gran Turismo 6 tosymulator jazdy, w którym producenci samochodów dostrzegliniezły kawałek tortu. Poznajcie 5 topowych, naszym zdaniem aut, stworzonychdla graczy Gran Turismo 6.

 

Mazda LM55 w grze Gran Turismo 6

Producenci samochodów bardzo polubili grę Gran Turismo i corazczęściej traktują ją jako platformę do prezentacji swoichprototypów. Kolejną firmą, która podążyła tą drogą jestjapońska Mazda.

 

Nowy Lexus tylko w Gran Turismo 6

Są samochody, których prowadzenie jest przywilejem jedynie graczy komputerowych. Do ich grona dołącza Lexus LF-LC GT Vision Gran Turismo.

 

SRT Tomahawk Gran Turismo odsłonięte

Amerykańska długo nie kazała czekać na swój studyjny modelprzygotowany dla fanów serii Gran Turismo, wydawanej na konsolęPlayStation. Poznajcie SRT Tomahawk Vision Gran Turismo, wyścigówkęprzyszłości.

 

Czas na Gran Turismo Polonia

W weekend, w Poznaniu odbywa się dobrze znana spotterom i fanom egzotycznychaut impreza Gran Turismo Polonia. To praktycznie jedyny taki moment w roku, byz bliska zobaczyć takie samochody jak Gumpert czy 918 Hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019