Wyszukiwałeś:

tworzywo X

sztuczne X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tworzywo sztuczne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Kia cee'd: dobry z plusem

4.75 dobre wyposażenie za dobra cenę

 

Renault Laguna: Po raz trzeci

Francuskie samochody od lat są obiektem drwin, szczególnie ze stronyfanów motoryzacji niemieckiej czy japońskiej. Sprawcą dowcipówna temat awaryjności była po części druga generacja Laguny, którazaprezentowała się z najgorszej strony. Czy część trzecia pod tytułemRenault Laguna jest w stanie zatrzeć złe wrażenie po poprzedniku?

 

Ford C-Max: DSG na celowniku

Dwusprzęgłowe skrzynie to dość nowy wynalazek, którego zadaniem jestograniczenie wszelkich wad, jakie są przypisywane automatycznym przekładniom.Pionierem tej technologii jest Volkswagen ze swoim DSG, jednak w szranki zniemieckim koncernem próbuje stanąć Ford z przekładnią PowerShift,której wady i zalety mieliśmy właśnie możliwość sprawdzić przyokazji testu Forda C-Max.

 

Duroplast

Jest to sztuczne tworzywo, które powstaje pod wpływem ogrzewania lub działania związków chemicznych, utwardzaczy. Jego nazwa pochodzi od łacińsko-greckich słów: durus (twardy) oraz plastos (ulepiony).

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Volkswagen Bora: polecam

5 polecam ten samochód kazdemu, czy to bedzieosoba starsza w średnim wieku czy tez młoda osoba. auto w miare tanie, małoawaryjne, komfortowe, ekonomiczne. sam jeżdze juz 2.5 roku i jeszcze nie byłemu mechanika. ooo przepraszam byłem raz na wymianie ...

 

BASF stworzył felgę z tworzywa sztucznego

Podczas targów przetwórstwa tworzyw sztucznych we Friedrichshafenfirma BASF zaprezentuje pierwszą na świecie felgę wykonaną z takichmateriałów. Co więcej jest ona już gotowa do produkcji seryjnej.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Gra o gramy

Producenci samochodów coraz częściej przy prezentacjach nowych modelichwalą się, że są one lżejsze od swoich poprzedników. Czego jednaktak chętnie nie zdradzają: to poddostawcy części w dużej mierzeprzyczyniają się do redukcji masy tych pojazdów, stosując komponenty isystemy wykonane wg nowych technologii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tworzywo sztuczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019