Wyszukiwałeś:

użytkowe

. Znaleziono 1997 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: użytkowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1997 wszystkich):

Wątek na forum: Ford S-MAX i Ford Galaxy

zdjęcia w galerii ładne jest tylko jedno ....ale , jaki matoł je wybierał?? po pierwsze osoby zainteresowane tą klasą samochodu interesują jego walory użytkowe (czytaj funkcjonalność) nie jego wygląd czy kolor (są ważne jednak cały czas drugorzędne) ,a tu ??????????walory uzytkowe wnętrza - prakt...

 

Użytkowe Volkswagena sprzedają się coraz lepiej

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zanotowała w pierwszym kwartalebieżącego roku wzrost sprzedaży. Na świecie w tym okresie sprzedano 88 900lekkich samochodów użytkowych. To oznacza, że auta Volkswagenasprzedają się o blisko 14 procent lepiej niż w tym samym okresie w rokuubiegłym.

 

Oto najlepsze pojazdy użytkowe

Ponieważ w tym roku jesienne nowości wśród aut osobowych zawitają doParyża, w Niemczech, a dokładnie w Hanowerze, odbywają się targi, naktórych spotykają się przedstawiele z branży pojazdówużytkowych. Jak zawsze przy tej okazji poznaliśmy najlepsze pojazdy użytkowe.

 

Użytkowe Hyundaie wjadą do Polski

Ustabilizowana pozycja rynkowa w Europie w segmencie samochodów osobowychzachęciła koreański koncern Hyundai do wejścia na Stary Kontynentrównież z pojazdami użytkowymi. Jednym z pierwszych krajów,gdzie w ofercie pojawią się użytkowe Hyundaie będzie Polska.

 

Wzrost sprzedaży Volkswagen Samochody Użytkowe

W 2010 roku marka Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedała na świecie 435 600lekkich pojazdów użytkowych. W porównaniu z 2009 rokiem sprzedażwzrosła o 22,8 procent. Najlepiej sprzedającym się modelem była seria T5 -Transporter, Caravelle, Multivan i California. Światowa sprzedaż typoszereguT5 wzrosła o 27 procent, do 148 000 sztuk.

 
 

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA

Na trwającej do 35 września Międzynarodowej Wystawie Samochodowej IAA, markaVolkswagen Samochody Użytkowe przedstawia nowości: Multivana BlueMotion, CaddyEdition 30 i Amaroka z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tenpickup także z automatyczną przekładnią będzie wyznaczał standardy wdziedzinie zużycia paliwa, komfortu jazdy i możliwości terenowych.

 

Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki

Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jestjedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.

 

Premiery Volkswagena na targach w Kolonii

Podczas Europejskich Targów Taksówkarskich w Kolonii Volkswagen Samochody Użytkowe przedstawił trzy modele przeznaczone do komercyjnego przewozu osób. Oczywiście w charakterystycznym „budyniowym”kolorze.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia nazwę na Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Użytkowe zmienia swoją nazwę, która brzmiećbędzie Volkswagen Samochody Dostawcze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020