Wyszukiwałeś:

używane X

zakup X

samochodu X

zakup X

auta X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: używane zakup samochodu zakup auta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Na co zwracać uwagę sprowadzając auta z Niemiec?

Choć niemiecki rynek samochodów używanych jest już mocno przetrzebionyprzez poszukiwaczy wszelkiego rodzaju okazji, to wciąż dla wielu naszychrodaków stanowi on główne źródło poszukiwania taniego iprzede wszystkim dobrego auta. Niestety, bardzo często nieznajomość językapowoduje, że łatwo możemy popełnić błąd, którego skutkiem będzieto, że staniemy się właścicielami uszkodzonego pojazdu bez prawa doreklamacji.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Podatek od kupna używanego

Wizyta w urzędzie skarbowym oraz zapłata podatku od czynności cywilnoprawnychto jeden z naszych obowiązków, o którym musimy pamiętaćkupując samochód używany. Są jednak sytuacje, kiedy stając sięposiadaczem auta z drugiej ręki z tego obowiązku będziemy zwolnieni. Zobacz,jakie to sytuacje, żeby niepotrzebnie nie płacić fiskusowi.

 

Wciąż nie stać nas na nowe auta

Tylko 8% Polaków, którzy zostali w 2010 roku właścicielamisamochodów, kupiło nowe auta. Pozostałe 92% osób wybrałosamochody używane. W większości przypadków zakupu auta z drugiej rękidokonano od osób prywatnych, a średnia cena używanego samochoduwyniosła 12,4 tys. zł.

 

Wciąż kupujemy emocjami

Zakup samochodu używanego to rozsądne, a często jedyne wyjście dla wielunabywców z ograniczonym budżetem. Statystyki popularności modeliużywanych wskazują jednak, że wybory podejmowane przez wielu nabywcównie zawsze są racjonalne. A później, zamiast cieszyć się z nowegonabytku, płaczemy z powodu wysokich kosztów użytkowania bądź innychproblemów.

 

Uwaga na sztuczki niemieckich handlarzy

Kupno auta, w tym także używanego, może rodzić pewne komplikacje,szczególnie gdy dokonujemy tej czynności poza granicami kraju. Słabaalbo wręcz zerowa znajomość języka zwiększa dodatkowo to ryzyko, dlategorazem z Europejskim Centrum Konsumenckim podpowiadamy, na co powinniśmyzwrócić szczególną uwagę przy zakupie auta zza naszejzachodniej granicy.

 

Łatwiej sprawdzimy używany samochód

Zakup samochodu używanego często przypomina dziś grę w rosyjską ruletkę, wktórej jednak na szczęście ceną nie jest nasze życie. To się jednakmoże wkrótce zmienić, a to za sprawą propozycji nowelizacjiprzepisów, zgodnie z którymi będzie możliwe sprawdzenie historiiinteresującego nas auta.

 

Co ukrywają handlarze aut używanych?

Cofnięte liczniki nie są jedynym i najpoważniejszym problemem, z jakim mogąsię spotkać osoby poszukujące dla siebie samochodu na rynku wtórnym. Owiele poważniejsze następstwa może mieć zatajona historia wypadkowa, czyteż użycie w naprawach części o niskiej jakości.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "używane zakup samochodu zakup auta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018