Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

AC X

. Znaleziono 99 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie AC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 99 wszystkich):

Wątek na forum: Bez kluczyków nie będzie odszkodowania

ubezpieczenie AC jest dobrowolne, jak się nie zgadzasz na takie warunki tonikt ci nie każe je wykupywać, możesz poszukać oferty takiej firmy, która nie będzie miała takich zastrzeżeń w swoich owu ~KK

 

Wątek na forum: Zapłacimy więcej za brak OC

Za brak ubezpieczenia kary powinny być jeszcze wyższe. Kiedyś zaliczyłem wypadek z udziałem takiego kolesia bez polisy (on był sprawcą). Oczywiście w żaden sposób nie dało się od niego wyegzekwować pieniędzy. Miałem ubezpieczenie AC z Uniqa, le trochę krwi miałem napsute. ~no...

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Sposób na obniżenie składki AC

Nie wszyscy o tym wiemy, a tymczasem może to nam pomóc ograniczyćwysokość płaconej składki ubezpieczeniowej. Z drugiej jednak strony możeteż być źródłem niemiłego zaskoczenia. Mowa tu o ubezpieczeniowymudziale własnym. Co to takiego i jak z niego korzystać?

 

Ubezpieczenie AC - brać czy nie?

Brak obowiązku posiadania ubezpieczenia autocasco oraz wysoki koszt jego wykupusprawiają, że kierowcy bardzo sceptycznie podchodzą do tego rodzajuubezpieczenia. Jest to jednak jedyny środek chroniący nasz pojazd odzniszczeń w sytuacji gdy nie ma winnego oraz od kradzieży. Autocasco wydajesię być także niezbędne dla właścicieli firm posiadających flotępojazdów firmowych.

 

Firmy muszą się liczyć ze wzrostem składek OC i AC

Zbliża się koniec trudnego dla ubezpieczycieli roku 2010. Podobnie jak w wieluinnych branżach, również towarzystwa ubezpieczeniowe zapowiadająpodniesienie składek w 2011 roku. Jaki wpływ na polisy komunikacyjne AC i OCbędzie miała zmiana podatku VAT oraz poziom współczynnikaszkodowości?

 

Gdy płacimy za duże ubezpieczenie

Składki ubezpieczeniowe stanowią bardzo poważną pozycję na liściekosztów związanych z posiadaniem i użytkowaniem samochodu. Jest jednakkilka sposobów, i to wcale nie jakichś skomplikowanych, dziękiktórym możemy skutecznie obniżyć nasze wydatki związane zubezpieczeniem naszego samochodu.

 

10 sposobów na tańsze AC

Coraz mniej kierowców decyduje się na zakup dobrowolnego ubezpieczeniaautocasco. Powód jest oczywisty - z reguły dość wysoka cena składkitej polisy. A tymczasem, trzymając się prostych zasad, możemy zaoszczędzićna AC nawet kilkaset złotych. Jest na to kilka sposobów.

 

Za ubezpieczenie AC płacimy średnio 800 zł

Tylko co czwarty kierowca w Polsce posiada ubezpieczenie AC. Średnia cenatakiego ubezpieczenia to 800 zł. Eksperci sprawdzili czy za takie pieniądzemożna kupić dobra polisę.

 

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

W tym roku znacznie podrożały polisy OC. Wielu kierowców poszukujesposobów żeby wykiwać ubezpieczyciela i zapłacić niższą składkę.Pomagają im w tym agencji, ale trzeba pamiętać o konsekwencjach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie AC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019