Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

OC X

. Znaleziono 194 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie OC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 194 wszystkich):

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Gdzie zamieszkać, by płacić mniej za OC

Na wybór naszego miejsca zamieszkania wpływ mogą miećprzeróżne czynniki. Klimatyczne, kulturowe, związane z wykonywanąpracą, czy wreszcie ekonomiczne. Te ostatnie dotyczą zarównozarobków, jak i kosztów utrzymania. Bardzo dobrym przykłademzróżnicowania ponoszonych kosztów są wydatki na ubezpieczenie OCaut. Składka w najdroższym polskim mieście może być nawet dwukrotniewyższa niż w najtańszym. Z tego względu lepiej mieszkać np. w Rzeszowie czyKaliszu niż w Gdyni, Warszawie, czy Wrocławiu.

 

Co Ty wiesz o OC?

Kto może sprawdzić, czy pojazd ma OC? Co się dzieje w przypadku braku polisy?Czy konieczne jest posiadanie tego ubezpieczenia, jeśli niesprawny pojazd stoiw garażu? I wreszcie, co nam grozi, jeśli prowadzimy cudze auto bezwykupionego OC? Na te oraz inne najczęściej pojawiające się pytania dot.polis OC odpowiada UFG.

 

Ubezpieczenie OC - obowiązek, kontrola i kary

Obowiązkowe komunikacyjne ubezpieczenie OC to ważny element związany ściślez posiadaniem samochodu. Każdy bez wyjątku musi mieć ważną polisę OC.Inaczej grożą poważne kary.

 

Ubezpieczenie OC w 2016 znów podrożeje. Dlaczego?

Nie mamy dobrych wiadomości w sprawie obowiązkowych ubezpieczeń OC. Przeznajnowsze zmiany przepisów prawnych, które wymogły podniesieniejakości usług, polisy znów będą droższe.

 

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

W tym roku znacznie podrożały polisy OC. Wielu kierowców poszukujesposobów żeby wykiwać ubezpieczyciela i zapłacić niższą składkę.Pomagają im w tym agencji, ale trzeba pamiętać o konsekwencjach.

 

Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany

Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby wprzyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dziękitemu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowcaspowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.

 

Dlaczego ceny polis OC tak bardzo się różnią?

Kupując obowiązkowe OC kierowcy sugerują się wysokością składki. W ten sposób ryzykują jednak zakupem OC na niekorzystnych warunkach.

 

UFG skontroluje krótkoterminowe polisy OC

30-dniowe polisy OC służyć mają komisom, tymczasem niektórzy agenciproponują je kierowcom o dużej szkodowości. Ubezpieczeniowy FunduszGwarancyjny już prowadzi kontrole.

 

PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM

Dużym zaskoczeniem dla członków Polskiego Związku Motorowego jestkomunikat o likwidacji zniżek na polisę OC dla właścicieli starychsamochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie OC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019