Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

ochrony X

prawnej X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie ochrony prawnej

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Jak sprzedać auto kupione na kredyt?

Zabezpieczenia ustanawiane przez bank komplikują szybką i opłacalnąsprzedaż auta, w momencie kiedy mamy problemy z jego spłatą. Żeby sobie znimi poradzić, trzeba konstruować umowy sprzedaży w specjalny sposób.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Gdy naprawią nie to, co trzeba...

Oddając nasze auto w ręce mechanika liczymy, że odbierzemy je sprawne igotowe do jazdy. Zdarza się jednak i to dość często, że podczas wizyty wwarsztacie samochodowym nie wszystkie zaplanowane rzeczy zostały wykonane,bądź zrobione coś ponad plan. Radzimy, jak tego uniknąć.

 

Posiadacze Seatów pod specjalną ochroną

Z początkiem sierpnia generalny importer samochodów marki Seat napolskim rynku nawiązał współpracę Z D.A.S. Towarzystwo UbezpieczeńOchrony Prawnej. Dzięki tej umowie właściciele Seatów będą moglikorzystać ze specjalnej oferty ochrony prawnej.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie ochrony prawnej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019