Wyszukiwałeś:

uchwyt X

nawigacji X

. Znaleziono 18 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uchwyt do nawigacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Skoda Praktik już wiosną

Bazująca na modelu Roomster dostawcza Skoda Praktik zadebiutuje na europejskimrynku już wiosną przyszłego roku. Od swego starszego nieco kuzyna różnisię specjalnie zaprojektowaną przestrzenią ładunkową.

 

Test nawigacji: Blaupunkt TravelPilot Lucca 5.2

W chwili obecnej na naszym rynku dostępnych jest tak wiele rozwiązań w sferzenawigacji samochodowych, że ciężko byłoby orientacyjnie oszacować ichliczbę. Pośród tych produktów znajdziemy rozwiązania lepsze i gorsze,aczkolwiek znana marka i staż już do czegoś zobowiązują. Do naszej redakcjitrafiła niedawno nowa generacja nawigacji Blaupunkt TravelPilot sygnowanaserią 5.2.

 

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo totrójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyłaprzyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Donaszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czysamochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

 

GoClever - nowa nawigacja

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm oferujacych przenośne urządzenianawigacji satelitarnej. Jest także cała masa tych mniej znanych. Dotestów redakcyjnych trafił niedawno produkt jednej z nich, GoClever.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Uchwyt nawigacji się odkleja? Jest sposób

Pewnie już nie raz mieliście problem z uchwytami do nawigacji czy urządzeńmultimedialnych. Słabo trzymające, odklejające się uchwyty to częsty widok.Na polski rynek wchodzą właśnie akcesoria firmy HR Auto-Comfort, któretemu zapobiegną. Są one przystosowane do nawigacji marki BLOW.

 

Opel Meriva vs Hyundai ix20: Lider kontra sztubak

Małe, miejskie auta zawsze cieszyły się dużą popularnością. Nigdy niedziwiło także spore zainteresowanie autami typowo rodzinnymi. Nie powinnowięc także nikogo specjalnie zdziwić, że coraz większym"wzięciem" cieszą się małe minivany, których coraz więcejproducentów wprowadza do swoich ofert. Przyglądamy się, czy właśniejeden z takich nowicjuszy w tym segmencie - Hyundai ix20 - jest w stanienawiązać rywalizację z jednym z liderów, czyli Oplem Merivą.

 

Stylowa nawigacja od BLOW

BLOW zaprezentował najnowszą nawigację samochodową 500 Sirocco z ekranemdotykowym o przekątnej 5 cali, nawiązującą wzornictwem do produktówwłoskich projektantów.

 

Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

Gdybym jakimś cudem został dowódcą JW GROM, to pierwsze, o copoprosiłbym dowództwo, to włączenie do wyposażenia taktycznegonowego Forda Tourneo Custom. Zabierzesz całą drużynę i przetransportujeszją w miejsce akcji. Auto niepozorne, a może uratować świat.

 

Jeździliśmy nową Skodą Fabią

Skoda postawiła sobie trudne zadanie. Chciała sprawić, by nowa, trzeciageneracja Fabii bardziej się spodobała młodszej klienteli, w tymprzedstawicielkom płci pięknej, jednak nie zrażając obecnych, bardziejkonserwatywnych nabywców. Sprawdziliśmy na portugalskiej ziemii, czy i wjakim stopniu ta sztuka Czechom się udała.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uchwyt do nawigacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019