Wyszukiwałeś:

uklad X

hamulcowy X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uklad hamulcowy

Spróbuj też wyszukać: uklad hamulcowy vw candy mercedes c klasa uklad hamulcowy ukla hamulcowy ford

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

O czym piszczą hamulce?

Układ hamulcowy to jeden z tych elementów w samochodzie, któryodpowiada bezpośrednio za nasze bezpieczeństwo. Jakiekolwiek niedomagania czy usterki w tym zakresie oznaczają, że samochód nie powinienwyjeżdżać z garażu. Jak donoszą mechanicy, wielu ludzi bagatelizuje bardzoważne problemy.

 

Aby w porę się zatrzymać

Hamulce to jeden z najważniejszych elementów w naszym samochodzie. Odich sprawności zależy między innymi bezpieczeństwo nasze oraz innychuczestników ruchu drogowego. A ponieważ podzespoły układu hamulcowegomają to do siebie, że zużywają się podczas użytkowania auta, niezwykleważne jest, by pamiętać o właściwej jego eksploatacji.

 

Który hamuje lepiej?

Przy zakupie samochodu rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy nasz nowynabytek wyposażony jest w skuteczny układ hamulcowy. Częściej interesuje naswyposażenie dodatkowe, parametry silnika czy spalanie. A przecież hamowanie tojeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo wtrakcie jazdy.

 

Klocki, tarcze - ważny układ hamulcowy

Choć najnowsze samochody dysponują coraz bardziej nowoczesnymi technologiami,mającymi zapewnić nam bezpieczeństwo podczas jazdy, bez sprawnego układuhamulcowego na nic by się one zdały. A nie byłoby sprawnych hamulcówbez ich podstawowych elementów - klocków oraz tarcz hamulcowych.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Hamulcowe problemy hybrydowego Yarisa

Ponad 1,5 tysiąca właścicieli hybrydowej Toyoty Yaris zostanie zaproszonychdo serwisów japońskiej marki z powodu możliwych problemów zukładem hamulcowym.

 

Range Rover z problemami hamulcowymi

JLR Polska, oficjalny importer aut marki Land Rover na polskim rynku, ogłosiłakcję przywoławczą dla modelu Range Rover.

 

Wadliwy układ hamulcowy w Renault Clio IV

Renault Polska powiadomiło Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o zagrożeniu płynącym z nieprawidłowego montażu elementów układu hamulcowego w modelu Clio IV. Właściciele aut objętych akcją serwisową zostaną zaproszeni na kontrolę i ewentualne usunięcie usterki.

 

Niesprawne hamulce to plaga na polskich drogach

Hamulce to najważniejszy układ w samochodzie, decydujący o bezpieczeństwie.Zbyt często o nim zapominamy, a stan pojazdów na naszych drogach jestzatrważający.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uklad hamulcowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019