Wyszukiwałeś:

uklad X

stabilizacji X

toru X

jazdy X

ESP X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uklad stabilizacji toru jazdy ESP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

Obowiązkowe ESP!

Już od listopada 2011 roku wszystkie nowe modele samochodów osobowychoraz użytkowych, rejestrowane na terenie Unii Europejskiej, będą musiałyposiadać w standardowym wyposażeniu układ stabilizacji toru jazdy ESP. Trzylata później w ESP będą musiały być wyposażone wszystkie nowepojazdy. Takie rozwiązanie przyjął właśnie Parlament Europejski.

 

Szybciej myślące ESP

Rozwój elektroniki nie odbija się bez echa na coraz szerszym jejzastosowaniu w branży motoryzacyjnej. Firma Bosch dla przykładu opracowaławłaśnie nowy, szybszy sposób na transmisję danych w systemie ESP.

 

Volvo Trucks rozwija ESP dla najcięższych

W roku 2008, Volvo Trucks, jako pierwsza firma na świecie zaprezentowałaudoskonalony układ stabilizacji toru jazdy ESP (Electronic Stability Program),przeznaczony do podwozi samochodu ciężarowego łącznie z przyczepą. Na rynektrafia obecnie nowa wersja tego układu, dostosowana do podwozi samochoduciężarowego 6x2 lub 4x2, holujących jedną lub więcej przyczep.

 

Więcej aut z ESP

Coraz więcej Europejczyków przekonuje się do zakupu samochodu zsystemem stabilizacji toru jazdy ESP. W ubiegłym roku 55% z wszystkichporuszających się po drogach Starego Kontynetu aut, miało na pokładzie tenelement bezpieczeństwa czynnego.

 

Te samochody nie dały się wykiwać

Pięć modeli z segmentu SUV i pięć aut o nadwoziu kombi przetestowałniemiecki automobilklub ADAC pod kątem wydajności systemów stabilizacjitoru jazdy podczas jazdy z przyczepą kempingową. O to cienie i blaskioferowanych przez producentów technologicznych rozwiązań, mających wzałożeniu poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

Nowy system ESP w Volkswagenie

Volkswagen zacznie wyposażać Golfa R, GTI oraz wszystkie modele z rodzinyScirocco w nowy system kontroli trakcji.

 

Od listopada obowiązkowe ESP

Do roku 2013 co drugi nowy samochód na świecie będzie wyposażony wESP. Systemy bezpieczeństwa stają się coraz wydajniejsze, mniejsze i tańsze.

 

Sprinter z rozbudowanym systemem ESP

Już w styczniu 2012 roku na drogi wyjedzie Mercedes-Benz Sprinter zrozbudowanym elektronicznym systemem kontroli stabilności (ESP),zwiększającym skuteczność hamowania oraz bezpieczeństwo pasażerów iinnych użytkowników dróg.

 

100 mln układów ESP od firmy Bosch

W 1995 roku firma założona przez Roberta Boscha rozpoczęła seryjnąprodukcję układu ESP. Od tamtego czasu wyprodukowano już 100 mln sztuk tegosystemu bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uklad stabilizacji toru jazdy ESP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019