Wyszukiwałeś:

urbino X

electric X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urbino electric

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Medalowy elektryczny Solaris

20 września odbyła się premiera pierwszego polskiego autobusu elektrycznego.Solaris Urbino electric, zaprezentowany na trwających właśnieMiędzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego Transexpo w Kielcach, napędzanyjest wyłącznie energią elektryczną. Elektryczne Urbino zostało nagrodzoneZłotym Medalem w kategorii „Autobus”. Złotym Medalem nagrodzonotakże stoisko firmy Solaris.

 

Elektryczny autobus Solarisa

Jest niezwykle cichy, nie emituje spalin, wyróżnia się nowoczesnymwyglądem – tak w największym skrócie można opisać pierwszyskonstruowany i zbudowany w Polsce autobus elektryczny Solaris Urbino electric.Prezentowany na targach Transexpo w Kielcach autobus to pojazd prototypowy. Jeston częścią programu „Pierwszy w Europie polski autobus elektrycznyfirmy Solaris”, który w 30% został dofinansowany z EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego. Kolejny egzemplarz autobusu w zmienionejspecyfikacji  – miedzy innymi z klimatyzacją – powstanie wpołowie 2012 roku.

 

Elektryczny Solaris dla kibiców

Urbino electric, prototyp elektrycznego autobusu Solaris, będzie woziłkibiców piłkarskich ME 2012 w Poznaniu. Producent planuje udostępnieniepoznańskiemu MPK autobusu do testów w tym terminie.

 

Rekordowy rok Solarisa

W 2011 roku firma Solaris Bus & Coach S,A. sprzedała ponad 1200pojazdów. To o 85 pojazdów więcej niż w roku 2010. Firma kolejnyrok z rzędu utrzymała pozycję lidera polskiego rynku autobusowego orazumocniła swoją pozycję w branży na kontynencie europejskim. Solaris wminionym roku sprzedał także pierwsze pojazdy szynowe. Największąubiegłoroczną premierą była prezentacja autobusu z napędem elektrycznymSolaris Urbino electric.

 

Autobus elektryczny sprawdzony przez pasażerów

Pełnym sukcesem zakończyła się pierwsza tura testów autobusuelektrycznego Solaris Urbino electric w regularnym ruchu miejskim. Przezostatnie trzy tygodnie pojazd pokonał bez jakichkolwiek przeszkód 3.000km, wożąc kibiców oraz gości przybywających do Poznania podczasMistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

 

Lotnisko Hamburg testuje elektrycznego Solarisa

Urbino 8,9 LE electric, odbywający "testowe turnee" po całychNiemczech, zawitał do Hamburga. Na lotnisku hanzeatyckiego miasta elektrycznySolaris potwierdził swoje zalety w obsłudze naziemnej przewożącpasażerów z terminalu do samolotu.

 

10-tysięczny Solaris

Z hal produkcyjnych w podpoznańskim Bolechowie wyjechał pojazd numer 10.000.Jest nim Solaris Urbino electric 12 wyprodukowany na zamówienie firmyRheinbahn z Dusseldorfu w Niemczech. Z kolei pojazd numer 10.001 trafi dokrakowskiego MPK.

 

Elektryczny Solaris zachwycał w Brunszwiku

Wczoraj w Brunszwiku Solaris zaprezentował elektryczny autobus Urbino 12.Samochód przejechał dwukrotnie trasę pokazową i wyruszył naregularny kurs linii M19.

 

Solaris kontynuuje niemiecką ofensywę

Solaris wygrał kolejny przetarg na dostawę swojego autobusu do niemieckiegomiasta. Tym razem elektryczny Solaris Urbino 12 wyjedzie na ulice Drezna.

 

Kolejne polskie miasto z elektrycznym Solarisem

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie będzie kolejnymprzewoźnikiem, w którego flocie pojawi się Solaris Urbino 12 electric.Ten dwunastometrowy, elektryczny autobus wyjedzie na ulice Jaworzna w pierwszejpołowie przyszłego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "urbino electric".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019