Wyszukiwałeś:

urbino

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urbino

Spróbuj też wyszukać: urbino częsci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

40 Solarisów Urbino dla Bremy

W halach firmy Solaris budowanych jest obecnie 40 autobusów Urbino, które odpoczątku 2008 zadbają o komfort podróżujących pasażerów w Bremie.Wszystkie są autobusami niskopodłogowymi. Podobnie jak te dostarczone podkoniec 2006 roku są, dzięki najnowocześniejszej technice, przyjazne dlaśrodowiska.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Solaris zdobywa Skandynawię

W ciągu najbliższych miesięcy w Danii, Norwegii i Szwecji przybędziełącznie aż 126 Solarisów Urbino. W Norwegii firma Solaris wygrała dwaprzetargi. Nowe kontrakty znacznie umacniają pozycję polskiej firmy wpółnocnej części Europy.

 

Solaris i Voith prezentują autobus Urbino 18 DIWAhybrid

Solaris Urbino 18 DIWAhybrid to przegubowy autobus miejski, wyposażony wrównoległy układ hybrydowy firmy Voith. Jednostka napędowa pojazduskłada się z silnika spalinowego oraz elektrycznego, który zasilanyjest z superkondensatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd zużywamniej paliwa i jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Obecnieautobus przechodzi fazę testów w firmie Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG w Niemczech.

 

Nowe Urbino w Krakowie

Firma Solaris Bus & Coach S.A. dostarczyła pierwszych 13 Urbino z kontraktuopiewającego na łącznie 100 niskopodłogowych pojazdów. W kwietniubieżącego roku producent podpisał z MPK Kraków umowę na zakupnowoczesnych, niezawodnych miejskich Urbino.

 

44 kolejne Urbino w Niemczech

Związek komunikacyjny regionu Mittlerer Niederrhein (KooperationsgemeinschaftMittlerer Niederrhein, KMN), zrzeszający 5 przewoźników ze środkowejczęści Nadrenii-Westfalii, wybrał w przetargu na nowe autobusy – jużpo raz trzeci – ofertę Solarisa. Dostawa pierwszych z 44 komfortowych iniskopodłogowych miejskich Urbino rozpocznie się w połowie kwietnia.

 

Solaris prezentuje nowe Urbino 12

Podczas tegorocznej, wrześniowej wystawy pojazdów użytkowych IAA wHanowerze Solaris zaprezentuje po raz pierwszy szerokiej publiczności nowągenerację Urbino 12, w tym także w 18-metrowej wersji przegubowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019