Wyszukiwałeś:

urlop

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urlop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Wątek na forum: Rajd Polski rundą WRC!

jak miło to czytac już rezerwuje spanie na ten okres, załatwiam urlop, szykuje aparat. ~vts

 

Związkowcy rozmawiali o kryzysie

Kilka dni temu w Gliwicach miało miejsce zebranie Sekcji Krajowej PrzemysłuMotoryzacyjnego NSZZ Solidarność. Przedstawiciele większości polskichzakładów branży motoryzacyjnej rozmawiali przede wszystkim o aktualnejsytuacji fabryk.

 

Autem służbowym na urlop

Auto służbowe w dzisiejszych czasach to nie tylko narzędzie pracy, ale takżedodatkowy benefit dla pracownika. Różnie jednak wyglądają kwestiezwiązane z użytkowaniem takiego auta do celów prywatnych, a wszczególności w okresie letnich urlopów.

 

W sierpniu ginie około 140 osób dziennie!

Sierpień to najbardziej niebezpieczny miesiąc w roku pod względem liczbywypadków. W ubiegłym roku w sierpniu odnotowano ich aż 4 330, czyliśrednio ok. 140 dziennie! Śmierć w tym okresie poniosło 451 osób, aponad 5,5 tysiąca zostało rannych.

 

Polski kierowca na wakacjach

Samochód to najczęściej wybierany środek transportu w kontekściewakacyjnych podróży. Jednak w czasie urlopu nie zawsze zachowujemy sięza kierownicą tak, jak podczas codziennej jazdy. Oto jak zachowują się Polacyna tle innych europejskich kierowców.

 

Czy sprawdzasz wynajmowany samochód?

Coraz większa rzesza europejskich kierowców podczas swoich wakacyjnychwojaży korzysta z wynajętego samochodu. Jak się jednak okazuje, bezkrytyczniewierzymy w dobry stan otrzymanego pojazdu, bardzo rzadko sprawdzając choćbystan jego bezpieczeństwa.

 

Ujednolicić przepisy dotyczące wypadków zagranicznych

Wiele pomysłów Komisji Europejskiej, nam, zwykłym zjadaczom chleba,wydaje się "szukaniem dziury w całym". Tą inicjatywę jednaknależałoby pochwalić i trzymać kciuki za wejście tych propozycji w życie.KE chce bowiem ujednolicić przepisy dotyczące pomocy ofiarom wypadkówdrogowych poza granicami własnego kraju.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Motoryzacja: Krótsze postojowe w wakacje

W tym roku część firm z branży motoryzacyjnej postanowiła skrócićwakacyjne postoje produkcyjne lub całkowicie z nich zrezygnować. Wewcześniejszych latach większość załóg przedsiębiorstw tej branży wczasie wakacji szła na dwu- lub trzytygodniowe urlopy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019