Wyszukiwałeś:

urodziny X

Audi X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: urodziny Audi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Tajemniczy model Audi

O tym, że w tym roku przypada setna rocznica istnienia Audi wiadomo już oddłuższego czasu. 16 lipca w Ingolstadt rozpocznie się wielka, czterodniowafeta, w której udział weźmie nawet sama Kanclerz Niemiec Angela Merkel.Jednak jej obecność nie jest największą niespodzianką tej imprezy.

 

Tajemniczy projekt na rocznicę

Audi pracuje nad czymś co nazywa się Project Anniversario. Miał on powstaćby uczcić setną rocznicę urodzin marki z Inoglstadt jednak z powodu kryzysuprojekt został przełożony i nie ma szans by zobaczyć go jeszcze w tym roku.

 

Audi zmienia logo!

Wystawa we Frankfurcie będzie dla Audi także okazją do oficjalnegozaprezentowania nowego logo firmy. Bez obawy, nie znikną charakterystycznecztery pierścienie. Poza zmianami stylistycznymi, zaakcentowane zostaniegłówne hasło koncernu "Vorsprung durch Technik".

 

Reinkarnacja kultowego Audi Quattro

W Paryżu Audi zaprezentowało koncepcyjny model Quattro, będący swobodną ifuturystyczną interpretacją swojego przodka, który ustalił konkurentombardzo wysoką poprzeczkę w dziedzinie zastosowanych nowoczesnych technologiijak i sportów motorowych.

 

Audi świętuje okrągły milion sprzedanych aut w Chinach

 

Świętowanie z tej okazji zorganizowano w mieście, w którym znajduje się fabryka marki - Changchun właśnie, gdzie zjechali się delegaci z zarządu Audi AG i przedstawiciele FAW (First Automobile Works), z którą Audi podpisało umowę licencyjną na produkcję modelu 100 w 1988 roku. Zaproszonych było ponadto siedem tysięcy gości, w tym pracownicy fabryki - mojeauto.tv

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

BMW: Superauto na setne urodziny

2016 rok będzie wyjątkowy i zarazem przełomowy dla marki BMW. Bawarski koncern będzie wtedy świętował swoje 100 urodziny i z tej okazji zaprezentuje światu wyjątkowy model, następce BMW M1.

 

Volkswagen Passat ma 40 lat!

Kto by pomyślał, że jeden z najpopularniejszych modeli na polskich drogachobchodzi właśnie swoje czterdzieste urodziny. Produkcja Volkswagena Passatazostała uruchomiona 25 lipca 1973 roku.

 

A7 na 25. urodziny technologii TDI

Oto A7 Sportback 3.0 TDI competition. Auto, które powstało aby uczcić25 lat technologii TDI. Edycja specjalna charakteryzuje się większą mocą iekskluzywnym wyposażeniem.

 

Już 20 lat Audi A4

W tym roku Audi A4 obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Od początku swojejkariery rynkowej ten średniej klasy model, którego cztery generacjewyjechały już na drogi, wytwarzany jest w fabryce Audi w Ingolstadt.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "urodziny Audi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019