Wyszukiwałeś:

usf1

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: usf1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

F1: Nowy zespół F1 potwierdzony

USF1 to nowy zespół, który zamierza wystawić swoje bolidy wFormule 1. Bazą amerykańskiej ekipy będzie miasto Charlotte w KaroliniePółnocnej, a jednym z kierowców... być może kobieta.

 

USF1 - "Yes we can"

Ken Anderson i Peter Windsor to znane osobistości wpółnocnoamerykańskim sporcie motorowym. Wydaje się, że obaj panowiewzięli sobie do serca przedwyborcze hasło kampanii prezydenckiej Baracka Obamy- "Yes we can" (ang. Tak, możemy). Zamarzyli, pomyśleli i wykonali.W ciągu zaledwie kilku miesięcy zbudowali od podstaw nowy zespółFormuły 1. Co prawda jeszcze bez kierowców i bolidów, ale conajważniejsze w tym sporcie, stabilny finansowo.

 

USF1 - czarny koń sezonu 2010 z Ameryki?

Ostatnie zawirowania wokół składu ekip startujących w Formule 1 w roku2010, a także nie zwalniająca ani na trochę tegoroczna regulaminowa karuzela,mogą mieć bezpośrednie przełożenie na układ sił w przyszłym sezoniekrólowej moto-sportu. Czy śladami fenomenalnego i tak samoniespodziewanego debiutu w tegorocznej edycji "jedynki" zespołu BrawnGP, pójdą inne nowe zespoły?

 

FIA narzuciła silniki "nowym" w F1?

Masz silnik Cosworth - jedziesz w Formule 1. Nie masz - proste, nie jedziesz.Tak przynajmniej twierdzą zespoły, którym nie dane będzie wystartowaćw nowym sezonie Formuły 1.

 

F1: Nowi w FOTA

USF1 i Campos zostały przyjęte do FOTA, wkrótce pozostałe nowezespoły Formuły 1 powinny dołączyć do związku.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

F1: Argentyńczyk kupił miejsce w bolidzie

Wygląda na to, że po długich oczekiwaniach zespół US F1 w końcuprzedstawi światu chociaż jednego ze swoich zawodników. Miejsce w nowymamerykańskim teamie wykupił sobie Jose Maria Lopez - tak przynajmniej zapewniajego menedżer.

 

F1: Ecclestone polecił młodego Schumachera

"Nie wierzę w start zespołów USF1 i Campos" - powiedział wjednym z wywiadów Bernie Ecclestone. Brytyjczyk zasugerowałjednocześnie, że stara się o miejsce w stawce dla zespołu Stefan GP inajchętniej widziałby w nim także Ralfa Schumachera.

 

Ecclestone: USF1 i Campos nie pojawią się w Bahrajnie

Zgodnie z umową Concorde, zespoły mogą opuścić trzy pierwsze wyścigi -zdradził na łamach The Daily Telegraph Bernie Ecclestone. Szef F1 nie wierzyjednak, że ta dodatkowa ilość czasu wystarczy na pojawienie się w stawcezespołów USF1 i Campos Meta.

 

F1: USF1 bez pieniędzy

Wielkie nadzieje i wielka klapa. Tak w pigułce można podsumowaćkrótką historię tworzonego od podstaw zespołu USF1. Coraz więcejprzesłanek przemawia za tym, że w stawce Formuły 1 kibice nie zobacząamerykańskiego zespołu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020