Wyszukiwałeś:

uszkodzona X

nawierzchnia X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uszkodzona nawierzchnia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Remonty na Lubelszczyźnie

Rozpoczęło się usuwanie uszkodzeń nawierzchni dróg krajowych pookresie zimowym w woj. lubelskim. Remonty cząstkowe prowadzone są obecnie naDK 17 oraz DK 19, a w następnych dniach obejmą także pozostałe odcinkidróg krajowych. 

 

Dziurawy problem

Tej zimy aura nie rozpieszcza kierowców. Po surowych przymrozkachnadeszła odwilż, a wraz z nią na drogach dziury. I jeszcze więcej dziur...

 

Podatek na łatanie dziur w jezdni

Dla usunięcia szkód po surowej zimie władze samorządowe w hrabstwieNorth Yorkshire ku niezadowoleniu mieszkańców jako pierwsze w WielkiejBrytanii wprowadziły podatek na łatanie dziur w jezdni - podaje tygodnikSunday Times.

 

Co piąty nowy kilometr do remontu

- Co piąty kilometr dróg budowanych w Polsce wymaga remontu natychmiastpo zbudowaniu - ujawnia w TVN CNBC Lech Witecki, pełniący obowiązki szefaGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA twierdzi, żewykrywa wszystkie niedoróbki dzięki mobilnym laboratoriom wysyłanym naplac budowy.

 

Odszkodowanie za dziury

Co roku w okresie zimowym kierowcy spotykają się z tym samym problemem. Pomrozach i obfitych opadach śniegu, a następnie po odwilży naszym oczomukazują się drogi w opłakanym stanie. Dziura na dziurze powoduje, że ouszkodzenie naszego auta nie trudno. Podpowiadamy dziś, za RzecznikiemUbezpieczonych, jak dochodzić swoich praw w takich sytuacjach.

 

DW 338 i 455 w remoncie

Po zimowej przerwie kontynuowane są prace rozpoczęte w ubiegłym roku - remontdrogi wojewódzkiej nr 338 - odcinek między Starym Wołowem a Wołowem(ponad 2 km) oraz w Kamieńcu Wrocławskim DW 455 (o,5 km) na Dolnym Śląsku.Prace zakończą się w połowie maja br.

 

Będzie nowa nawierzchnia DK 79 Sandomierz – Złota

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradotrzymał pieniądze na wyremontowanie drogi krajowej nr 79 Sandomierz –Złota w ramach usuwania szkód powodziowych. Dziewięć firm złożyłooferty w przetargu na remont tego odcinka.

 

15 mln na nowe nawierzchnie w Warszawie

Blisko 125 tysięcy metrów kwadratowych nawierzchni warszawskich jezdnizostanie do końca sezonu wymienionych za niespełna 15 mln zł brutto. Okontrakt ubiega się 6 firm.

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Nowa nawierzchnia na trasie do Chełmna

Kończą się prace przy remoncie ulic Nad Groblą i Powiśle w Chełmnie,którymi przebiega DW nr 245. Stanowią one wjazd do miasta od stronypółnocno-zachodniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uszkodzona nawierzchnia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019