Wyszukiwałeś:

uszkodzona X

szyba X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uszkodzona szyba

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

35 krajów, w 4 tygodnie za 752 euro

Rodzinny tour przy pomocy Skody Roomster dobiegł końca. Gerhard Plattner,kierowca który miał za zadanie jak najmniejszym kosztem zwiedzić Europępowrócił już po czterech tygodniach do Mlada Boleslav. Rezultat jegowycieczki to 35 krajów europejskich za 752 euro.

 

Uszkodzona szyba - co robić?

Uszkodzenia szyba to bardzo częsta przypadłość podczas użytkowania auta.Często przy tej okazji pojawia się cała masa pytań. Czy uszkodzona szybawyklucza dalszą jazdę autem? Jak ją najlepiej zabezpieczyć? Jakieniebezpieczeństwo grozi nam podczas eksploatacji auta ze zbitą szybą? No inajważniejsze, czy zawsze uszkodzoną szybę należy wymieniać, czy może daradę ją naprawić?

 

Wątek na forum: Golf 1,6 benzyna 3d

Mam kłopot z moim golfem, podczas deszczu moknie dywanik po stronie kierowcy a kiedy się jedzie tej wody przybywa i nie jest to rozszczelnienie układu ogrzewania. Nie jeden mechanik tam zaglądał i nic, wszystko ok. Nawet była szyba przełożona ponieważ była uszkodzona i mogło to być nie szczelne. ...

 

Rysy i odpryski na szybie - jak się ich pozbyć?

Porysowana lub posiadająca odpryski szyba w aucie, może skutecznie utrudniaćjazdę. W szczególności w nocy albo słoneczny dzień. Jeśli ubytki sąniewielkie jej powierzchnię można wypolerować. W bardziej drastycznychprzypadkach potrzebna będzie wymiana na nową.

 

Jeździmy z uszkodzonymi szybami

Jak pokazują przeprowadzone badania, spory odsetek polskich kierowcównie dba o stan szyb w swoim aucie. Wyniki pokazały, że 26% kierowcówjeździ z uszkodzonymi szybami, a 13% w ogóle nie zwraca uwagi na ichstan. Jednocześnie 94% respondentów zgadza się, że kondycja szyby makluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze.

 

Wątek na forum: Uszkodzona szyba - co robić?

są specjalne kleje w sprzedaży ~robert

 

Tak oszukują handlarze przy sprzedaży samochodu

W zeszłym tygodniu natknęliśmy się na bardzo ciekawy temat, poruszony naforum sympatyków BMW Serii 7. Otóż portal autotesto.pludostępnił wpis jednego z forumowiczów tego forum, który radzijak naprawić i jak sprzedać powypadkowe auto.

 

Wątek na forum: Uszkodzona szyba przednia a bezpieczeństwo

Jak uważacie. Szyba w samochodzie ma duży wpływ na bezpieczeństwo?? Czy uszkodzoną szybę od razu wymieniacie czy jeździcie z uszkodzeniem?? opolanin88

 

Wątek na forum: Uszkodzona przednia szyba

Kiedy wymieniacie uszkodzoną przednią szybę?? Od razu jak powstanie np odprysk albo pęknięcie czy odkładacie to w czasie?? ~Zbychu

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uszkodzona szyba".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019