Wyszukiwałeś:

utrudnienia X

ruchu X

. Znaleziono 1044 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: utrudnienia w ruchu

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia w ruchu Świebodzin utrudnienia w ruchu mazowieckie utrudnienia w ruchu szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1044 wszystkich):

Na A1 rusza budowa węzła Warlubie – będą utrudnienia

We czwartek, 25 marca br. na dobre rusza budowa wiaduktu drogowego, będącegointegralną częścią nowobudowanego węzła autostradowego w Warlubiu. Wrezultacie, w rejonie prowadzenia prac, na odcinku około 2 kilometrów,dojdzie do zamknięcia sukcesywnie raz jednej, raz drugiej jezdni.Kierowców korzystających z autostrady A1 czekają zatem poważne zmianyorganizacji ruchu. Utrudnienia potrwają w sumie pięć miesięcy.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Wakacyjne utrudnienia drogowe w Krakowie

- W lipcu i sierpniu panuje mniejszy ruch, wielu krakowian wyjeżdża z miasta,nie ma też studentów. Dlatego w tym właśnie czasie realizujemy wieleinwestycji drogowych   – mówi Joanna Niedziałkowska,dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Wiążąsię z tym utrudnienia dla kierowców. Największe kłopoty napotkamy wzwiązku z kompleksową przebudową ronda Ofiar Katynia.

 

Kraków: utrudnienia na pl. Bohaterów Getta

Od 4 sierpnia przez najbliższe dwa tygodnie pojawią się utrudnienia w ruchuna placu Bohaterów Getta w Krakowie.

 

Warszawa: utrudnienia na Puławskiej w związku z budową S2

W stolicy zawężona jest zachodnia jezdnia ul. Puławskiej na wysokościskrzyżowania z ul. Taneczną. Jadący do Piaseczna mają do dyspozycji trzypasy ruchu. Utrudnienia związane są z pracami budowlanymi przy powstającejdrodze ekspresowej S2, której trasa będzie przebiegała od LotniskaChopina na Okęciu do ul. Puławskiej.

 

Utrudnienia na S1 i DK 1

Z dniem 26 września br. rozpocznie się remont nawierzchni drogi S1Bielsko-Biała – Cieszyn. utrudnienia związane z remontem nawierzchniwystąpią również w dniach 26-27 września 2011 r. na DK 1 w m.Czechowice-Dziedzice.

 

Modernizacja wiaduktów na A4 - utrudnienia

W związku z modernizacją obiektów mostowych w ciagu autostrady a4nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Na kierowców czekaja sporeutrudnienia w ruchu.

 

Kielce: utrudnienia na Węźle Żytnia

Od początku lutego występują utrudnienia w ruchu na budowanym węźle Żytnia(ulice Grunwaldzka i Żytnia) w Kielcach. Wykonawca inwestycji do połowy lutegobędzie prowadził prace przygotowawcze przed wprowadzeniem nowej, tymczasowejorganizacji ruchu, jaka obowiązywać będzie do czerwca 2012 r.

 

Remont DK11 w Bobolicach, będą utrudnienia na trasie nad morze

Trwa przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w Bobolicach na drodzekrajowej nr 11. Prace rozpoczną się w sierpniu tego roku, a zakończą się dopołowy czerwca przyszłego roku. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu.

 

Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Nowa organizacja ruchu obowiązuje na obwodnicy Kobylanki. Dodatkowo ruszyłyremonty i utrudnienia w ruchu na "dziesiątce" między Szczecinem aStargardem Szczecińskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "utrudnienia w ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019