Wyszukiwałeś:

v

. Znaleziono 4438 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v

Spróbuj też wyszukać: voss volswagen transporter chwvrolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4438 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Czy warto kupić: Honda HR-V (1998-2006)

Nazwa modelu HR-V to skrót od hasła "Hybrid RecreationVehicle". W istocie ta "rekreacyjna  hybryda" Hondy to nicinnego jak jeden z pierwszych przedstawicieli grupy crossoverów, a więc samochodów przeznaczonych w 99% do jazdy po mieście i 1% po polnejdrodze. W Polsce  auto mało popularne, a na świecie dystrybuowane międzyinnymi do Stanów Zjednoczonych,  Australii i Filipinach.

 

Honda CR-V: Czwarta zmiana warty

Po nową Hondę CR-V śmiało mógłby sięgnąć Św. Mikołaj. Autoidealnie sprawdziłoby się w roli zastępcy wysłużonych już sań,które Mikołaj powinien już dawno wymienić na coś bardziejcywilizowanego. Owszem auto powinno przejść modyfikacje, ale tylko takie,które pozwolą mu na poważniejszą jazdę poza zwykłymi drogami.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC - kompaktowy SUV z małym dieslem

Jeszcze niecały rok temu Honda pokutowała na europejskim rynku z powodu brakuw ofercie niewielkiego pojemnościowo diesla. Dziś taki pracuje już pod maskąCivica, a niebawem zagości także w Hondzie CR-V. Podczas pierwszych jazdtestowych sprawdziliśmy, jak sprawuje się ten SUV w takiej konfiguracji i czytaki krok da mu przewagę nad konkurentami w dość już zatłoczonym segmencie.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC: Mały może więcej

Brak napędu na 4 koła, mały i słaby silnik wysokoprężny - można odnieśćwrażenie, że Honda CR-V w takiej wersji całkowicie odbiega od świataSUV-ów. Jeśli się jednak spojrzy szerzej - i na ofertękonkurentów, i na wymagania kierowców - to już taki krok nabieragłębszego sensu.

 

Powraca Honda HR-V. Jako mały SUV

Pamiętacie Hondę HR-V, taki trochę pokracznie wyglądający pojazd?Zbliżające się coraz szybciej targi motoryzacyjne w Paryżu będą miejscempremiery całkowicie nowej i kompletnie zmienionej odsłony Hondy HR-V.

 

Honda CR-V 1,6 Elegance: Królestwo za diesla

Wszyscy robią lifting, zrobiła i Honda modyfikując popularną na polskimrynku CR-V. Do testu dostaliśmy egzemplarz z silnikiem wysokoprężnym 1,6i-DTEC. Czy ładniejszy wygląd i mniejszy silnik są receptą na jeszczewiększy sukces?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019