Wyszukiwałeś:

v60 X

150 X

km X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v60 150 km

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowe silniki Volvo

Nie tylko nowe modele - S60 oraz V60 - ale i nowe jednostki napędowe jużwkrótce wzbogacą ofertę marki Volvo. W sprzedaży pojawią się dwiewersje czterocylindrowego silnika benzynowego o pojemności 1,6 litra.

 

Volvo V40: Skandynawsko-chiński młodziak

Volvo się zmienia. I nie chodzi tu tylko o przejęcie szwedzkiej marki przezChińczyków. Z oferty wypadają niektóre modele, w ich miejsceprzychodzą inne, już całkowicie odmienione. Jedno pozostaje w nich jednakniezmienne. Tak jak kilkadziesiąt lat temu, tak i dziś, auta marki Volvo sąsynonimem bezpieczeństwa. Świetnie potwierdza to także najmłodsze dziecko wgamie, czyli Volvo V40.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Te auta Cię nie zawiodą, czyli Dekra 2014

Niemieccy specjaliści od badań technicznych z firmy Dekra opublikowali kolejnyraport awaryjności, w którym uwzględnione zostały wyniki badań naponad 15 milionach samochodów z dwóch minionych lat. Zobacz, najakie awarie i przy jakim przebiegu jest narażony Twój model.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Volvo V60 - ceny wersji benzynowych

Volvo V60 to jedna z najciekawszych propozycji, gdy poszukujemy aut z segmentu Dw nadwoziu kombi. Szczegolnie polecamy wersję z dwulitrowym, turbodoładowanymsilnikiem Drive-E o mocy 245 KM. Ceny wersji z silnikami benzynowymi Volvo V60na polskiym rynku startują od 120 tys. złotych.

 

Volvo V60 - dane techniczne

Gama silników dedykowanych do Volvo V60 to pięć silnikówwysokoprężnych i pięć benzynowych. Najsłabszy oferuje 115 KM mocy, anajmocniejszy seryjne 306 KM.

 

Dekra 2015 - oto najmniej awaryjne samochody

Organizacja DEKRA zrzeszająca rzeczoznawców motoryzacyjnychopublikowała właśnie najnowszy raport przedstawiający usterkowośćsamochodów z podziałem na segmenty i limity kilometrów. Wynikiraportu przydadzą się osobom poszukującym auta z rynku wtórnego.

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Volvo V60 Cross Country w polskich salonach

Podwyższone kombi z dodatkami offroadowymi - tak pokrótce możnaopisać nowy model w gamie Volvo. Trzy miesiące po premierze na targach wGenewie auto trafia do polskich dilerów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "v60 150 km".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021